Mutfağınızın parlayan yıldızı; Vanucci Platino

Yazar:Editor
10.04.2012

 

Göz alıcı iç mekan mobilya ve mutfak ürünlerinin önde gelen markası Vanucci, farklı mekanlar ve farklı zevkler için sunduğu zengin ürün ve çözümlerle, şıklık ve doğallığı bir arada sunuyor.

Evinde bambaşka bir hava ve farklılık yaratmak isteyenlerin tercihi Vanucci, ürünlerinde yansıttığı; akılcı, sade ve hayatı kolaylaştıran tasarımlarıyla, evinde gerçek mutluluğu yakalamak isteyenler için 23 farklı model, 40 versiyon ve sınırsız renk alternatifiyle mükemmel ve mutlaka göz atılması gereken seçenekler sunuyor. 

Parlak lake dokusuyla mutfaklara ışıltılı ve estetik bir görsellik kazandıran Vanucci Platino, desenlerindeki özel el işçiliği sayesinde mutfak mobilyasında fark arayanlara özel bir alternatif sunuyor. 

Çeşitli renk alternatifleri de bulunan Vanucci Platino, yenilikçi ve fonksiyonel özellikleriyle hayatı kolaylaştırmak için ideal bir seçim.

Platino ile mutfakların kapısı ışıltılı bir dünyaya açılıyor. Dolap kapaklarında parlak lake üzerinde el işçiliği kullanılarak tasarlanmış, birbirini takip eden desenlerin yer aldığı Platino; akrilik, granit, mermer gibi farklı tezgah çeşitleriyle de uyumlu bir tasarıma sahip. Vanucci mutfaklar, “dokun-aç” elektrikli mekanizmasıyla, dolapların ve çekmecelerin kullanımına büyük bir rahatlık getiriyor.

Kapaklar, ellerin dolu ya da kirli olduğu durumlarda dahi tek bir dokunuşla açıp-kapama sistemine sahip. Modern ve minimalist çizgileriyle dikkat çeken Platino serisinde, parlak grafitten, parlak koyu kahveye, parlak siyahtan parlak fildişine kadar geniş renk seçenekleri de bulunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account