Düfa’dan Sezona Özel Dört Yeni Renk

Editör
10.04.2012

 

Evlilik hazırlığındaki çiftlerin yeni yaşam alanları Düfa ile renkleniyor

Boya sezonunun iyiden iyiye başladığı Mayıs ayında Düfa, aydınlık ortamlar yaratmak için dört yeni renk sunuyor. Sezona özel hazırlanan Köpük Şeker, Duru Mavi, Kekik ve Melek Kanadı renklerini kartelasına ekleyen boyanın ustası Düfa, mekanlarda huzurlu bir atmosfer yaratıyor.

Evlilik sezonunun da açıldığı şu aylarda Düfa, yeni evlenenlere, yeni yaşam alanlarını dekore edenlere kartelasından sunduğu pek çok rengin yanında, Düfa Mix Renklendirme Sistemi ile kişiliklerini, beğenilerini yansıtan renkleri kullanma şansı da sunuyor.

Doğanın Rengi; Kekik 

Yeşilin en soft tonlarından biri olan Kekik Rengi’ni sezona özel tasarlayan Düfa, zıt renk olarak morun en beğenilen tonu leylağı öneriyor. Leylak ile kullanılacak kekik rengi mekanlarda doğanın huzurunu ve dinginliğini bir arada sunuyor.

Pembenin En Eşsiz Tonu; Köpük Şekeri 

Köpük Şekeri adını alan renk, pembenin en soft ve eşsiz tonu olarak Düfa’nın kartelasındaki yerini alıyor. Köpük Şekeri rengi, 2012’nin moda renklerinden biri olan canlı yeşil ile birlikte kullanıldığında mekanlarda bahar esintisi oluşturuyor. 

Gök Renginden İlham Alan; Duru Mavi

Düfa gök renginden ilham aldığı yeni rengi Duru Mavi yi, vazgeçilmez, asil, zarif ve seçkin renklerinden biri olan kum beji ile birlikte sunarak mekanlarda okyanus esintisi yaratıyor. 

Beyazın en saf hali; Melek Kanadı 

Düfa, rengini ve adını melek kanadından alan yeni rengi ile beyazın en saf halini sunuyor. Düfa, mekanlarda derinlik ve aydınlık yaratan Melek Kanadı’nı Gül Kurusu rengi ile öneriyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account