stikbal’in ev dekorasyonuna yepyeni bir yorum getirdiği Trend 2011 Koleksiyonu’nda yer alan Prestij yemek ve yatak odası takımları şıklığı bütünsellikle birleştirerek uyumu gözler önüne seriyor. Modern çizgilerin beyaz rengin asaletiyle birleştiği İstikbal Prestij yemek ve yatak odası takımları yemek ve yatak odalarına aydınlığı taşıyor.

Editör
13.10.2010

İstikbal Prestij Ürün Grubuyla Güne Aydınlık Bir Başlangıç

İstikbal’in ev dekorasyonuna yepyeni bir  yorum getirdiği Trend 2011 Koleksiyonu’nda yer alan Prestij yemek ve yatak odası takımları şıklığı bütünsellikle birleştirerek uyumu gözler önüne seriyor. Modern çizgilerin beyaz rengin asaletiyle birleştiği İstikbal Prestij yemek ve yatak odası takımları yemek ve yatak odalarına aydınlığı taşıyor
Yaşama keyif katan yenilikleri tek bir koleksiyonda birleştiren İstikbal’in Trend 2011 Koleksiyonu’nda yer alan Prestij yemek odası takımı, sade ve bir o kadar da çarpıcı dizaynıyla evlerin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Cevizin renginin sıcacık dokusunu lakenin asaletiyle birleştiren Prestij yemek odası şık tasarımının yanı sıra fonksiyonelliğiyle de dikkat çekiyor. Lake kısımlarındaki dekoratif motifleri, vitrin ve büfede kullanılan göz alıcı led aydınlatmaları, “bas-aç” mekanizması ve kaşıklık çekmecesiyle her gün yeni bir ziyafet sunan Prestij yemek odası uzun ve keyifli yemek sohbetlerini tüm kullanıcılara garantiliyor.
Yatak odalarına asaleti taşıyan İstikbal Prestij yatak odası takımı hayatı kolaylaştıran fonksiyonel özellikleri ve detaylarındaki mükemmelliğiyle bir adım öne çıkıyor. Tüketicilerin bir yatak odası takımında aradığı tüm ayrıntıların özenle bir araya getirildiği Prestij’de yer alan zengin iç hacimli 6 kapılı gardırobun yanı sıra sürgü kapılı alternatifi de bulunuyor. Farklı büyüklüklerdeki komodinler ise her türlü dağınıklığı gözleræΩ önünden kaldırıyor. Yemek odası takımında olduğu gibi lake ve cevizin zarafet dolu şıklığını yatak odalarına taşıyan Prestij, sıradışı tasarımı ve estetiği ile gözleri kamaştırıyor.

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account