açılışının 10. gününde elde ettiği 400.000’ den fazla ziyaretçi sayısı ile İstanbul’ un yeni yaşam trendi ve eğlence merkezi oldu.

Editör
10.04.2012

 

Türkiye’ nin ve Anadolu Yakası’ nın ilklerinden oluşan seçkin marka karması ile Ümraniye Tepebaşı’ nda yepyeni bir yaşam deneyimi sunan “buyaka” AVM, Anadolu Yakası’ nın yeni yaşam merkezi oldu.

Ulusal ve uluslararası toplam 140 mağazası ile 21 Mart’ ta kapılarını açan “buyaka” AVM İstanbul’ luların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Anadolu Yakası’ nın yükselen yıldızı olarak alışveriş ve eğlence alışkanlıklarına yeni bir boyut getiren “buyaka”, açılış itibariyle ilk 10 günde 400.000’ den fazla ziyaretçi sayısına ulaştı.

Sahip olduğu birbirinden farklı ve kaliteli marka karmasıyla misafirlerine yeni bir yaşam deneyimi sunan ve açılışının ilk haftasından itibaren yoğun ilgi gören “buyaka” AVM ziyaretçilerinin %90’ı “buyaka” AVM’ den alışveriş yaparak ayrıldılar.

Gün geçtikçe yaşam temposunun arttığı zamanları, sunduğu yaşam alanları ile bir keyfe dönüştüren “buyaka” AVM’ nin dikkat çeken en önemli özelliklerinden biri ise Anadolu Yakası’ nda bulunan bir AVM’ de ilk kez aynı çatı altında toplanan markaları oldu.

Giyim sektöründen kozmetiğe, lezzet markalarından çocuk eğlence merkezlerine kadar dünyaca bilinen ünlü markaları ilk defa Türkiye’ de olmak üzere kendi bünyesinde topladı.

Açık ve ferah yapısıyla ziyaretçilerin konforu düşünülerek tasarlanan  “buyaka” AVM, sahip olduğu modern mimarisi sayesinde gün ışığından maksimum faydalanmayı sağlayan tavan yapısı ve kolay ulaşım özelliği ve 10 günde gördüğü ilgiyle Anadolu Yakası’ nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi olacağını da kanıtladı. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account