Benzersiz bir seri, üç farklı tarz, üç farklı tasarım: Bticino Living Light

Editör
10.04.2012

 

Modern İtalyan tasarımı ve üstün teknolojinin buluştuğu BTicino, sektöre sonsuz sayıda çözüm sunan yeni anahtar priz serisi Living Light ile çok iddalı.  

Konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi, elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri olan Bticino, Living Light serisi ile İtalyan tasarımını ve üstün teknolojiyi birleştiriyor.

Bticino Living Light, yenilikçi ve farklı tasarımı, ekstra inceliği, malzeme ve renk alternatifleriyle hayalinizdeki evi gerçeğe dönüştürüyor. 

Dikdörtgen, eliptik ya da Air...

İstenen tüm form ve tuş kombinasyonlarının serbestliği sayesinde oluşturulabilen BTicino Living Light serisi, fikirlerinize sınırsız özgürlük kazandırıyor. Hayatınızın ve tutkularınızın anlarını aydınlatıyor. Renk çeşitliliği, incelik ve kolay kullanımıyla duvarlarınıza neşe, estetik ve hava katıyor.

Krom, bronz, civa ve sayısız renk alternatiflerinin yanında tasarımı ile seri, anahtarlar için geleneksel görünümün dışına çıkmış yepyeni bir tarz yaratıyor. 

Bticino Living Light serisi, geleneksel ürünlerden MyHome (ev otomasyonu) ürünlerine ve görüntülü interkom sistemlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account