3.Etap Satışları Başladı

Editör
10.04.2012

 

EGEYAPI Group’un TEM Otoyolu’na cepheli Avrupa’nın en büyük karma inşaat projesi olan Batışehir’de 1’inci ve 2’nci etaplara gösterilen yoğun ilginin ardından 3’üncü etaptaki 348 dairenin satışına başlanıyor. Dairelerin fiyatları 155 bin TL ile 924 bin TL arasında değişiyor.

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ile EGEYAPI Group ve diğer bir TOKİ iştiraki olan Emlak Pazarlama İnşaat A.Ş.’nin işbirliğiyle E-5 ve TEM Otoyolu’nun kesiştiği bölgede inşa edilen Avrupa’nın en büyük karma projesi Batışehir’de 3’üncü etap satışları başladı.

Proje’nin 3’üncü etap satışları EGEYAPI Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürü Murat Kurum ve Emlak Pazarlama A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Avni Eroğlu katıldığı Batışehir’deki basın toplantısı ile kamoyuna duyuruldu.

İnanç Kabadayı: “Batışehir’e olan yoğun ilginin 3’üncü etapta da artarak devam etmesini bekliyoruz”

Batışehir Projesi ilk iki etabının satışlarının kısa zamanda yüzde 70 oranında tamamlandığına dikkat çeken EGEYAPI Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı; Avrupa’nın en iddialı projeleri arasında yer alan Batışehir’e gösterilen yoğun ilginin 3’üncü etap satışları ile zirve yapmasını bekledikleri belirtti.

İnanç Kabadayı, yatay konseptteki farklı mimari çizgisi ile Batışehir’in 3’üncü etabında stüdyo dairelerden 4.5+1 dairelere kadar 348 dairenin satışa çıktığı söyledi.

Kabadayı, 3’üncü etap satışları kapsamında konut yatırımı yapacak olanlara yüzde 1, yüzde 15 ve yüzde 50 peşin ödemeli olmak üzere üç farklı ödeme planı sunduklarını ifade etti.

Batışehir’de inşaat çalışmalarının 3 vardiya/24 saat üzerinden devam ettiğini söyleyen İnanç Kabadayı, 1’inci etabın 2013 Ağustos’ta teslim edileceğini dile getirdi. Kabadayı, diğer etapların da erken teslim edilebilmesi için çalışmaların sürdüğünü sözlerine ekledi.

40 m2’den 360 m2’ye kadar 348 daire satışta 

Yatay mimari konseptte inşa edilen Batışehir’in üçüncü etabında 40 m2’den başlayan stüdyo daireler, 1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1, 4.5+1 ve dubleks olmak üzere büyüklüğü 360 m2’ye ulaşan toplam 348 daire bulunuyor.

Metrekaresi 3 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Batışehir üçüncü etapta daireler 2014 yılında teslim edilecek. 155 bin TL ile 924 bin TL arasında değişen fiyatlara sahip üçüncü etapta yer alan daireleri için cazip ödeme koşulları sunuluyor. 

3 bin 148 adet konut ve rezidans, bir şehir oteli, prestijli ofisler, özel eğitim kompleksi, açık alışveriş çarşısı, spor ve yaşam merkezi, açık ve kapalı yürüyüş-koşu-gezi-parkurları ve 100 bin metrekareye varan yeşil alan bulunacak Batışehir, tamamlandığında içinde 15 bin kişinin yaşayacağı bir mega bir proje haline gelecek. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account