Seramiksan Woodline Serisi ile ahşap efektini evlerinize yansıtın

Editör
09.04.2012

 

Türk seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan, ev dekorasyonunda natürel dokunuşları tercih edenler için Woodline’ı sunuyor. Sadece Seramiksan’da bulunan Rotodigit dijital baskı teknolojisi ile üretilen Woodline Serisi’nde ahşabın sıcaklığını yaşam alanlarına taşımak mümkün oluyor.

‘İyi tasarım herkesin hakkı’ anlayışıyla ev dekorasyonunda fark yaratmak isteyenlerin tercihi olan Seramiksan, doğadan aldığı ilhamı yaşam alanlarına yansıtmaya devam ediyor. Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Seramiksan, dekorasyonda elit bir şıklık arayanlar için Woodline Serisi’ni sunuyor.

Rotogidit Digital baskı teknolojisi ile üretilen Woodline Serisi özgün bir  dekorasyon seçeneği ile mekânlara hayat veriyor. Düz olanları yer, rölyefli olanları ise duvar karosu olarak kullanılan Woodline Serisi’nin bej ve gri renk seçenekleri bulunuyor.

Seramiksan doğadan aldığı ilhamı tüm detaylarıyla Woodline karoların yüzeyine yansıtıyor. Woodline Serisi ahşabın sıcaklığını ve doğanın esintisini yaşam alanlarına taşımak isteyenlerin tercihi oluyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account