Bağdat Caddesi’nde, ayrıcalıklı, güvenli rezidans projelerinden birine daha imzasını atmak istiyor.

Editör
09.04.2012

 

Tercihleri her zaman lüks konutta maliyet lideri olan Koç Yapı&Dervişoğlu İnşaat, Bağdat Caddesi’nde, ayrıcalıklı, güvenli rezidans projelerinden birine daha imzasını atmak istiyor.

Koç Yapı&Dervişoğlu İnşaat’ın hayata geçirdiği rezidanslar, özel tasarıma sahip olup maksimum güvenlik standartlarında yaşam ve yatırım aracı olarak da öne çıkıyor.

Koç Yapı&Dervişoğlu İnşaat, teslimde %25-30 oranında kazanç sağlamayı taahhüt ediyor. Koç Yapı&Dervişoğlu İnşaat lüks konutlarda, düşük kar marjı ve ulaşılabilir satış fiyatlarıyla sektöründe liderliğe koşuyor. 

Koç Yapı&Dervişoğlu İnşaat tüm projelerinde, kar marjını minimumda tutarak, AB standartlarına uygun, insanların deprem güvenlikli konutlarda, yüksek standartlı yaşam alanlarında ikamet etmesini sağlıyor.

Koç Yapı&Dervişoğlu İnşaat Anadolu yakasının gözdesi Bağdat Caddesi’nin sakin ve nezih mimari dokusunu bozmadan, yaşanılabilir lüks kavramını, yaşamın vazgeçilmez parçası olarak karşımıza çıkartmayı hedefliyor.

Konutlarında lüks ama pahalı değil, herkesin bütçesine uygun, nezih bir yaşam ve kalite herkesin hakkı,herkes rezidanslarda oturacak sloganıyla yola devam eden Koç Yapı&Dervişoğlu İnşaat,  A plus standardından taviz vermeyeceklerini ısrarla belirtiyor.

Alışılagelmiş değil, değişimi, yükselen yaşam trendlerini yakalamak yeni nesillere bir üst çıtada bayrağı teslim etmek için çabaladıklarını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Cenk Koç; bu beklentilerle Bağdat Caddesi’nde kat karşılığı arsa aradıklarını mal sahiplerine taahhütlerinin üzerinde zaman ve kalitede en üst memnuniyet standartlarında inşaat yapacaklarına söz veriyor.

Koç Yapı&Dervişoğlu İnşaat klasik ticari zihniyetle hareket etmeyip akademik, yaşanılan teknolojik çağa uygun; çağdaş, yenilikçi mimari tasarımlarla karizmatik, kimliği olan binalar üretiyor.

Binalara yaşayan canlı iskelet ve gövdeden oluşan kütleler olarak baktıklarını seçilebilir, tarzı olan, yaşayanları ile hikayesi olan konutlar ile bağdat caddesinin evrensel sürekliliğine imza atacaklarını söylüyorlar.

Koç Yapı&Dervişoğlu İnşaat önümüzdeki günlerde faaliyete geçecek olan İstanbul’un gözde iş merkezi Maslak Büyükdere Caddesi’ndeki Seçkin Plaza projesi ise gündemlerinde.

Koç Yapı&Dervişoğlu İnşaat’ın gerçekleştirdiği Magic Town Konutları’nın sermayesi 15 milyon USD civarında. 1996 yılından bu güne kadar Koç Yapı&Dervişoğlu İnşaat’ın inşa ettiği önemli inşaatlardan bazıları ise; Şengüller Plaza ,Korupark Konakları, Magic Town Konutları ve Altıner Rezidans’dır. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account