İnovatif ürünleri ile fuarın gözdesi oldu

Editör
09.04.2012

 

“Kazandıran Mutfak” vizyonuyla kullanıcılarının ihtiyacına en iyi şekilde cevap verebilen, yüksek teknolojinin sunduğu en verimli ürünleri sunan İnoksan, sektörün en önemli fuarı  Hostech by TUSİD de Türkiye’de ilk olan gazlı kombi fırın ve servis hattı Gastroline’ı tanıttı…

Yeme- içme ve Turizm sektörünün yakından takip ettiği fuarda Endüstriyel Mutfak sektörünün gelişimine katkılarıyla öne çıkan İnoksan bugüne kadar gerçekleştirdiği inovatif çalışmalara 2 yeni ürün daha ekledi… İlk kez fuarda görücüye çıkan Gazlı Kombi Fırın ve Gastroline ilgi odağı oldu…

Türkiye’de bir ilk olacak yüksek tasarruf sağlayan Gazlı Kombi (Buharlı) yüksek teknolojinin sunduğu premix yanma sistemi ile yüzde 90-95 oranında verimli yanma performansı ile enerji tasarrufunu sağlıyor.

Yanmış gazların yemeklere temasını engelleyen fırınlar, aynı zamanda mükemmel tasarımı ile can güvenliği, hijyen, ergonomi ve pişirme arabasının fırının içine girmesi ile kullanım kolaylığı açısından da önemli avantajlar sağlıyor.

Gazlı Kombi (Buharlı) fırın birçok yemeği aynı anda pişirebilme, hızlı soğutma, tek tuşla yemek pişirme, et probu, 4 adet fan hız ayarı, el duşu gibi özellikleri ile ustaların işini kolaylaştırıyor… Ve üstelik Gazlı Kombi (Buharlı) fırın sahip olduğu 3 farklı yıkama özelliği ile pişirme sonrası kendi kendini temizleyebiliyor…

Her türlü yemeği pişiren, tasarruflu ve kendi kendini temizleyen fırın….

Kombi Fırının sahip olduğu konveksiyonlu pişirme, banket yemek pişirme, buharlı pişirme, konveksiyon+buhar (kombi), düşük sıcaklık buhar pişirme konumları ile her türlü yemeği pişirmek mümkün…

Derin dondurulmuş yemekleri de hızlı bir şekilde pişirebilen İnoksan Kombi fırın, başında beklemeye gerek kalmadan tüm ızgara çeşitlerini yapabilmesi ile mutfakta ustaların zamandan tasarruf ederek farklı işlere gönül rahatlığı ile konsantre olmalarını sağlıyor.

Geleneksel pişirme yöntemleri ile karşılaştırıldığında pişirme süresi büyük ölçüde kısalırken, kızartma yapımında kullanılan yagsız kızartma tepsisi ile yağdan yüzde 50'ye varan önemli bir tasarruf sağlanıyor.

Tek düğmeyle yemekleri taze pişmişten bile daha iyi sunan “tabakta banket” sistemi ile ustalar stres ve koşturmacadan uzak çalışırken sunuma daha fazla zaman ayırabilecekler.

Ayrıca fırının sahip olduğu 3 çeşit otomatık yıkama programı sayesinde kullanıcılar pişirme sonrasında daha kolay ve zahmetsiz olarak fırın temizliği yapabiliyor. Bu özellikte Türkiye’de ilk olarak İnoksan tarafından kullanılıyor…

Özgün Tasarımı ve ergonomik yapısı ile yeni servis hattı Gastroline…

İnoksan’ın sektöre kazandırdığı ikinci inovatif ürün ise servis hattı Gastroline… Özgün bir tasarıma sahip olan Gastroline kaynaksız, pres baskı havuzlara sahip, poliüretan ve camyünü izolasyonlu, modül modül değiştirilebilen ya da modül ilave edilebilen, estetik, ergonomik bir yapıya sahip.

Gastroline’da tüm ünitelerde hassas ısı kontrolü sağlayan dijital termostatlı kontrol sistemi uygulandı. Aynı zamanda ön panel kullanıcının isteğine göre değiştirilebiliyor.

İnovatif çalışmalara imza atan İnoksan AR-GE departmanı sektörün dinamiklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde tutarak yeniliklere imza atıyor. İnoksan hem işyeri sahiplerinin hem de ustaların ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılarken sektörün iyileştirilmesine ve de gelişmesine ön ayak olunuyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account