Yazlar Artık Daha Serin

Editör
06.04.2012

 

Sizde Olimpia Splendid’in Unico Inverter klimasına sahipseniz yaz mevsimini serin geçireceksiniz demektir. Evinizde veya ofisinizde görüntü kirliliği yaratmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz dış ünitesiz Unico Easy klimalar ile sadece serinliği hissedin!

Dört gözle beklediğimiz yaz ayları boğucu sıcakları da beraberinde getiriyor. Dış ünitesi olmayan, kurulumu kolay ve kullanımı ise son derece pratik Unico Inverter klimaları ile yazın kurutucu sıcaklığından kolayca kurtulabilisiniz. 

Olimpia Splendid / Unico Inverter klimalar, inverter teknolojisiyle hem ısıtmada hem soğutmada istenilen sıcaklığa hızlıca ulaşıp bu sıcaklığı sabit tutabilirken ani ısı değişikliklerine de engel olabiliyor.

Olimpia Splendid’in Inverter DC üniteleri, daha düşük enerji sarfiyatı ve daha sessiz çalışmayı garanti ediyor. Maksimum enerji seviyesinde konfor sağlarken masraflarınızı da en aza indirgiyor.

Hem Soğutuyor, Hem Ortamdaki Havayı Temizliyor

Unico Inverter klimalar ile sağlığınız tehdit altında değil! Olimpia Splendid Unico Inverter klima; iki tip filtresiyle soluduğunuz havayı temizliyor. Unico Inverter klimaların birinci filtresi; duman, polen, toz, tüy gibi alerjik reaksiyona neden olabilecek ufak partikülleri tutarken, ikinci filtre de; kötü kokular ile zararlı gazları etkisiz hale getiriyor.

Son derece sessiz ve verimli çalışan Enico Easy serisi klimalar size kaliteli bir uyku ortamı yarayor. Minimum gürültü ve minimum elektrik tüketimiyle A sınıfı olan Enico Inverter, daha fazla hava hareketine izin veren yeni teğet fan sistemine de sahip. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account