Mutfaklarınıza Bahar Geliyor

Yazar:Editor
06.04.2012

 

Baharın ışıltısına mutfaklarda yer açın! Birbirinden şık ve benzersiz 30 farklı renk ve doku seçeneği ile mutfak tezgahlarında trendleri belirleyen Belenco, baharın ışıltısını yansıtan taşlarıyla evinizde kuvars şıklığını yaşatıyor.

Baharın tüm parıltısıyla kendini hissettirdiği bu günlerde, doğa kendini yenilerken evlerde de bahar esintisi esmeye başladı. Kuvars taşını kullandığı en gelişmiş üretim teknolojisi ile tezgahlara taşıyan Belenco Kuvars Yüzeyler, güneşin enerjisini hissetiren pırıl pırıl yüzeyleri ile baharı mutfak ve banyolara taşıyor.

Kuvarsın pozitif enerjiyi toplayıcı doğal özelliğine benzersiz renk ve tasırımlarla şekil veren ve evsel mekanlarda kullanımını sağlayan Belenco hijyenik, sağlam ve özgün yüzeyleri ile birbirinden zevkli yaşam alanları oluşturuyor.

Ebruli dokular, damarlı mermer desenleri, minimalist düz renkler ve ayna pırıltılı seçeneklerle farklı zevklere zengin alternatifler sunan Belenco, şıklığı işlevsellikle bütünleyerek kullanım kolaylığı sunan sağlam ve estetik kuvars yüzeyleri ile mutfak ve banyolarda yeniliğin öncüsü oluyor.

Mermerin kolay çizilen, aşınan ve leke tutan zayıf yapısı tezgah olarak kullanımını elverişsiz kılarken, Belenco mermer dokusunu, kuvars sağlamlığı ile buluşturup yepyeni dokular ve çizgilerde farklı tasarımlara imza atıyor. Baharın neşesini ve tazeliğini kuvars yüzeyler ile evlerinize taşıyor.

Çizilmeye ve aşınmaya karşı yüksek dirençli olan ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde leke tutmayan, kullanıldığı her yerde hijyen sağlayan Belenco Kuvars Yüzeyler, kuvarsın doğal ışıltısını ve dayanımını mekanlara taşırken, işlevsel ve özel bakım gerektirmeyen yapısı ile hijyene önem veren bayanların tercihi oluyor.

Belenco güvencesi ile teknoloji ve doğa bir arada

Amerikan Yeşil Binalar Konseyi üyesi olan ve Yeşil Bina sertifası alan Belenco, Aralık 2011’de 35 milyon Euro’ya açtığı çevreci tesisinde GreenGuard belgeli ve NSF hijyen sertifikalı, birbirinden şık ve insan sağlığına dost kuvars yüzeyler üretiyor.

Üstün teknik özellikleri ve birbirinden güzel renk ve doku seçenekleri ile Belenco çok çeşitli uygulamalara imkan veriyor. Yalnızca mutfak tezgahlarında değil, zeminlerde, cephe kaplamalarında, mutfak duvar panellerinde, tuvalet ara bölmelerinde, duş ve kabin duvarlarında, merdiven ve madalyon uygulamalarında, yiyecek servis alanlarında, masa ve banko uygulamalarında, resepsiyon ve hizmet bankolarında, asansör zeminlerinde ve daha nice özgün tasarımda kullanılan Belenco, kuvars yüzeylerde modayı yaratıyor, uygulamalara Belenco marka güvencesi getiriyor.

Satış ve satış sonrası süreçlerde mutlak müşteri memnuniyeti sunan Belenco, hem kullandığı yüksek teknoloji ile hem de Ar-Ge çalışmalarıyla geleceği şekillendiriyor, %100 memnuniyet ilkesi ile fark yaratıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account