Japon Masajı Evinizde

Yazar:Editor
06.04.2012

 

Masaj koltuğunun Türkiye’deki lider markası Cellini, değişik masaj programlarına sahip OGAWA koltuğu sayesinde Çin, Thai ve Japon masaj tekniklerini uygulayarak Uzakdoğu’yu evinizde hissettirecek. Okyanus Mavisi, Kahverengi, Koyu Gri renkleri bulunan koltuk 3D (3 Boyutlu) masajda en etkili masaj deneyimini sunmaya hazırlanıyor.

Vücut tanıma özelliği sayesinde otomatik olarak oturan kişinin vücuduna uyum sağlar 

Yaş grubu özelliği ile bedenen ister genç ister yaşlı olun OGAWA masaj koltuğu size uyum sağlayacak. Kişiye özel masaj imkanı sunan OGAWA, Streching teknolojisiyle ayak bölümünü sıkıştırıp aşağı doğru çekerken, sırt kısmını da geriye doğru yatırarak tam bir esnetme, gerdirme sağlar. 

Footrest özelliği güçlü hava yastıkları ve hassas refleksoloji masajıyla ayağınızı yerden keser. Omuz seviyesinde bulunan yan hava yastıkları sayesinde omuzları sararak masaj imkanı sağlar.

Ayak kısmı oturan kişinin boyuna göre otomatik olarak ayarlanır. Arka yan hava yastıkları sayesinde böbreklerden de sarıp sağa sola çevirerek esnetme yapar.U Şeklindeki kol masajı sayesinde bileklerden pazılara kadar eşsiz bir masaj deneyimi sunar.

Cellini OGAWA’da bulunan Zero Gravity-0 Yerçekimi özelliği sayesinde ağırlığınızdan kurtulur masajı tam anlamıyla deneyimlersiniz. Fonksiyonel kumandası, titreşimli vibrasyon masajı ile kendinizi bir masörün uzmanlığına bırakmaya hazır olun.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account