Evviva Tower ve Evviva Yaşam Merkezi projelerinde faizsiz ve vadeli imkânlarla uygun fiyatlar üzerinden ev sahibi yapıyor.

Editör
06.04.2012

 

Konut projelerinde belirlediği farklı projeleri yaşam alanlarına dönüştüren Bulut İnşaat, İstanbul Esenyurt bölgesinde bulunan Evviva Tower ve Evviva Yaşam Merkezi projelerinde cazip indirim fırsatları sunuyor. 

Herkesi konforlu, güvenli ve lüks yaşam merkezi sunmayı amaçlayan Bulut İnşaat, Evviva Tower projesi içinde 65 metrekare alana sahip 1+1 dairelerinde peşin fiyatına ev sahibi olmak isteyenlere 57 bin TL indirimli kampanya fırsatı sunuyor.

Liste fiyatları üzerinden 120 ay vadeyle sıfır faiz şartlarında ödeme imkanı sunan firma, yine Tower içerisinde bulunan 110 metrekarelik 2+1 dairelerini kampanyalı fiyatlarıyla almak isteyenlere 60 ile 120 ay faizsiz vade kolaylığı sağlıyor.

Özellikle sosyal yaşam alanları ve her detayın ince ince düşünüldüğü konut projeleriyle çocuklu ailelerin de tercihi olan Bulut İnşaat, daha geniş ev hayali kuranları da seçeneksiz bırakmıyor.

Evviva Tower içerisinde bulunan 140 metrekare alana sahip 3+1 dairelerini de kampanyalı fiyata dahil eden firma, 110.918 TL peşin fiyatı ve liste fiyatları üzerinden 60 ay %0 faizli vade seçeneği ile lüks ve konforlu daire sahibi olmak isteyen ailelere müjde veriyor.  

Yaşamı sanata dönüştüren yaşam merkezi: Evviva Yaşam Merkezi

Konforlu yapısı, güvenliği, ulaşım rahatlığı, sosyal imkânları ve muhteşem peyzajıyla Evviva Yaşam Merkezi yeni sakinlerini bekliyor. Metropol insanının yoğun temposuna uygun yaşam alanları sağlayan Bulut İnşaat, Evviva Yaşam Merkezi ile alıcılarına benzersiz bir fırsatın kapılarını aralıyor.

Evviva Tower

Bulut İnşaat, 28 bin m² alan üzerinde %75 yeşil alana sahip 2 bin 600 konutluk projesi olan “Evviva Tower”in satışları devam etmekte... Evviva Tower, Avrupa Yakası’nda markalı konut üreticilerinin tercih ettiği yeni cazibe merkezi Esenyurt Bölgesi’nde bulunuyor.  Projede konut ve residence’ın yanı sıra 120 ticari alanı bulunan alışveriş merkezi de yer alıyor. 

60 ile 120 ay vade, sıfır faiz fırsatıyla!

Evviva projelerindeki indirim kampanyasıyla 60 ile 120 ay vade seçeneği sunan Bulut İnşaat, sıfır faiz oranıyla, ödeme ve faiz sıkıntısı yaşamadan konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlıyor.  

Kişiye özel farklı ödeme şekilleri de sunan Bulut İnşaat, 60 ve 120 ay arasındaki faizsiz vade seçenekleriyle peşinat ardından uygun taksit seçenekleri de sağlıyor. Evviva Tower projesinin teslimatı 2014 Haziran ayında yapılacak.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account