ürkiye’nin masaj koltuğunda lider firması Cellini, ürün yelpazesini genişletti. Cellini, masaj keyfini ve rahatlığını bir arada sunan “yatak” modellerini de tüketicilerin hizmetine sundu. Celini SL-F12 modeli, yatak odasında masaj keyfini yaşamak ve rahat bir uyku keyfi sürmek isteyenler için özel olarak tasarlandı.

Editör
13.10.2010

ÖZEL TASARIMLI CELLİNİ MASAJ YATAÐI İLE İYİ UYKULAR…

 

Türkiye’nin masaj koltuğunda lider firması Cellini, ürün yelpazesini genişletti.

Cellini, masaj keyfini ve rahatlığını bir arada sunan “yatak” modellerini de tüketicilerin hizmetine sundu.

 

Celini SL-F12 modeli, yatak odasında masaj keyfini yaşamak ve rahat bir uyku keyfi sürmek isteyenler için özel olarak tasarlandı.

Celini SL-F12 elektrikli olarak pozisyon ayarı yaparak, yatak karyolasının ile sırt veya ayak kısmını aşağı ve yukarı olarak istenilen açıda ayarlanabiliyor. Cellini SL -F12 oturuş veya yatış pozisyonunu milimetrik olarak ayarlayarak, masaj severlerin kitap okurken ya da televizyon seyrederken de rahat etmesini sağlıyor.

İki ayrı yatak ve bazadan oluşan Celini SL-F12’de, yatış pozisyonları farlıklı olarak ayarlanabiliyor. Ayrıca ısıya duyarlı ve hafızalı köpük malzeme ile vücudun uygulamış olduğu basıncın dağılımı en iyi şekilde sağlanabiliyor. Baskı alanı oluştuğunda yükü bütün alana dağıtana kadar esneyerek ve omurganın doğal pozisyonunu almasına yardımcı oluyor. Bu şekilde kullanıcı omuz, sırt ve bel ağrılarından arınarak kaliteli bir uyku keyfi sürüyor. Aynı zamanda gerilimi azaltarak uykusuzluk, uyuşma ve horlama gibi tüm problemleri engelliyor.

Cellini SL-F12 yatak modeli küf ve bakteri oluşumunu engelleyerek alerjik reaksiyonları ortadan kalkıyor. Kullanıcılara rahatlık sunmak adına tasarlanmış üründe bulunan hava yastıkları ve vibrasyon sistemi sayesinde tüm bedene masaj uygulanabiliyor.

 

Cellini SL-F12, masaj yaparak kan dolaşımını daha hızlandırdığı için hücrelerin canlanmasına, böylece doğal olarak kullanıcının daha sağlıklı bir vücuda sahip olmasına yardımcı oluyor. Ayrıca köpük malzemenin yapısında bulunan mikro delikler vasıtasıyla, vücudun hava alması sağlanarak uyku esnasında oluşan terleme de önlenmiş oluyor.

 

Uzun ömürlü kullanım kolaylığı sağlayan Celini SL-F12 ezilme ve baskıya dayanıklı yapısıyla deforme olmuyor, orijinal şeklini koruyor. Malzeme esnekliği ve sertliğini senelerce koruyarak size rahat bir uyku keyfi sunuyor.

 

 

Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account