Taşınabilir Serinlik

Editör
05.04.2012

 

Olimpia Splendid, klima kullanımında çağır açıyor. Evinizin dilediğiniz odasında kullanabileceğiniz, dış ünitesi bulunmayan ve kompakt yapısı ile göz dolduran Olimpia Splendid Isssimo dış ünitesiz mobil klima ile her yerde serinliği hissedin! 

A sınıfı soğutma performansı sunan Isssimo 12.000 Btu/h kapasitesi ile 30 metrekareye varan tüm odalarda konforu ayağınıza getiriyor. Düşük ses seviyesi ve uzaktan kumanda sistemiyle size yanınızda olduğunu unutturuyor. Maksimum verimliği, A sınıfı düşük enerji sarfiyatı ile sizi serinletirken hem cebinizi yakmıyor hem de kullanılan çevre dostu gaz sayesinde doğaya zarar vermiyor.

Dış Ünite Yok, Su Boşaltma Derdi Yok

Olimpia Splendid Isssimo mobil klima, otomatik modu sayesinde ortamdaki havanın durumuna göre çalışma düzeyini ayarlarken çalışma gücünü, havalandırma hızını, nem alma oranını ve ortam ısısını optimum düzeye getiriyor.

Gece meydana gelen değişik metabolik durumlara göre havalandırmayı ayarlayan ay fonksiyonu ve sessiz çalışma özelliği sayesinde daha iyi uyku uyuyabilmenizi ve tabiî ki daha iyi uyanmanızı sağlıyor.

Evinizin her köşesine kolaylıkla taşıyabileceğiniz Olimpia Splendid Isssimo model klimalarda su deposu olmadığı için su boşaltma sorunu da ortadan kalkıyor. Çünkü Isssimo yoğuşmayı çiy şeklinde otomatik olarak boşaltırken çiyi sürekli dışarı tahliye ediyor. Yani Issimo herşeyi kendi başına hallediyor. 

Olimpia Splendid’in Isssimo taşınabilir klimaları mükemmelliğin sınırlarını zorlayan teknolojisi ve küçük boyuttaki farklı tasarımıyla sizi serinletirken, şık tasarımıyla da evinizin havasını değiştirecek.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account