Buderus, enerji tasarrufu ürünlerini ISK-SODEX Fuar’ında ziyaretçileri ile buluşturacak...

Yazar:Editor
03.04.2012

 

Avrupa'nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus, her yıl HVAC sektörünün önde gelen firmalarının buluşma adresi olan ISK-SODEX Fuarı’nda, 1.000 m2’lik alanda yüksek verim ve düşük yakıt tüketimiyle öne çıkan yeni ürünlerini tanıtacak.

Yüksek enerji tasarrufu sağlayan teknolojisi ve çevreye duyarlı yaklaşımıyla sektörde fark yaratan Buderus, bu yıl ürün gamına katılan en yeni ürünlerini, ISK-SODEX Fuarı’nda sektör ve ziyaretçilerin dikkatine sunuyor. 

Bu ürünler arasında ısıtma sistem teknolojisinde özellikle Buderus yoğuşma teknolojisinin getirdiği yüksek verim ve düşük yakıt tüketimiyle Buderus yoğuşmalı kombiler ve duvar tipi yoğuşmalı kazanlar ile kaskad sistemler ürün yelpazesine eklenen GB072 Yoğuşmalı Kombi ve GB162 – 65 kW Duvar tipi yoğuşmalı kazan ön plana çıkıyor.

Buderus, ayrıca yoğuşma teknolojisinin avantajını kullanan yeni Buderus yer tipi yoğuşmalı kazanlarından olan GB402 Yer tipi yoğuşmalı kazan ve yenilenen tasarımıyla SB745 Yer tipi yoğuşmalı kazanı da fuarda görücüye çıkarıyor. 

Buderus’un güneş enerjisi sistem çözümlerine bu yıl ekleyeceği yeni güneş kolektörü serisi de fuarda tanıtılacak ürünler arasında yer alıyor. 

Buderus’un geniş ürün gamına yıl ortasında girecek olan ve özellikle doğalgazın olmadığı bölgeler için ideal çözüm sunan yeni ürünü havadan suya ısı pompası da fuarın ilgi çeken ürünleri arasına girmeye aday…

Yeni ürün, inverter teknolojisi sayesinde çok az elektrik tüketerek bir hanenin hem ısıtma, hem klima hem de sıcak su ihtiyacını havadan aldığı enerjiyle karşılıyor.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account