Doğal Taş Dokulu Porselen Seri

Yazar:Editor
03.04.2012

 

Villeroy & Boch’un yeni porselen serisi Tribute  doğanın kendini ifade etme gücü ve mükemmel işçilik ile birleşerek modern, güçlü ve özgün bir seri olarak öne çıkıyor. 

zemin döşeme alternatifleri için geniş bir yelpaze sunan   seri, doğallık ile klasik görünümü  birleştiren modern bir tasarım ortaya koyuyor. Koleksiyondaki desenlerin büyüleyici ve kalıcı etkisi ile sadece doğada karşılaşabilecek bir estetik anlayışı yakalanıyor.

Uzman tasarım ve detaylara verilen önem, rölyefli dekorlar, el yapımı mozaikler, yarı-parlak yüzey ve doğal renkler seriyi benzerlerinden farklı kılan özellikler olarak ön plana çıkıyor.

Tribute; siyah - beyaz, bej - gri gibi birbirleri ile uyumlu  ve damalı olarak da döşenebilen  4 farklı renkte tasarlandı. Seride her  yaşam alanına uygun çözümler sunan 30x60 cm, 60x60 cm, ve 45x90 cm boyutlu karolara alternatif olarak dar alanlar için 15x60 cm  ebadında karolar da bulunuyor. Siyah-beyaz ve gri-bej renk kombinasyonlarındaki üçgen kesimli 30x30 cm mozaikler ise  tasarımı kuvvetlendiriyor. 

Tribute Serisi,  kendine has yüksek kaliteli özellikleri ile mutfak ve banyolarda, restaurant ya da otel gibi her türlü ortamda şık bir yaşam alanı sunuyor.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account