Geberit Duofresh, İstenmeyen Kötü Kokuları ‘Aktif Karbon Filtresi’ ile Temizliyor

Yazar:Editor
03.04.2012

 

İsviçre’nin rezervuar sistemlerinde lider markası GEBERIT, sunduğu inovatif ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Yenilikçi koku giderme sistemine sahip GEBERIT DuoFresh ile istenmeyen kötü kokular klozet içinden emilerek, kokudan arındırılıyor ve ortama tertemiz bir hava salınımı sağlanıyor.

İsviçre’nin yenilikçi markası GEBERIT, rezarvuar sistemlerinde çığır açan teknolojisi ile ürettiği yepyeni DuoFresh’i kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

İstenmeyen kokuları klozet taşının içinden emerek, kokudan arındırıp tekrar ortama verme özelliğine sahip Geberit DuoFresh gömme rezervuar, inovatif özellikleri ile kullanıcısına ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. 

Enerji Tasarruflu Akıllı Tasarım 

Geberit DuoFresh’in enerji tasarruflu koku alma ünitesi, kumanda kapağındaki düğme ile kolayca çalıştırılabiliyor. Klozetin içindeki kötü hava, aktif karbon filtresinde temizleniyor ve ortama yeniden temiz hava ortama geri veriliyor.

 İster otomatik olarak 10 dakika içinde kapanan, isterseniz de manuel olarak kapatabileceğiniz sistem, sizi yormadan banyonuzda temiz hava akışının kontrollü şekilde dağılmasını sağlıyor.

Banyolarda kötü kokudan arınmak için banyoyu havalandırırken oluşacak enerji kaybını minimuma indiren Geberit DuoFresh, bu sayede enerji tasarrufu da sağlıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account