Pure Stone Serisi

Editör
03.04.2012

 

Dünyanın en köklü ve tanınmış karo seramik ve banyo markası Villeroy & Boch, suyun akışı ile şekil alan taşların eşsiz formlarından esinlenerek Pure Stone’u yarattı.

Villeroy & Boch, alternatif olarak natürel çakıl taşı görüntüsünü vurgulamak için geliştirdiği seramik gri taş efektli doğadan esinlenen Country tarzı serisi ile göz kamaştırıyor.

Villeroy & Boch’un su ve taşın etkileşimi ile ortaya çıkan çakıl taşı formunun sade görünümünden ilham alarak tasarladığı Pure Stone banyo koleksiyonu, yeni geliştirilen bir teknoloji ile üretildi. Pure Stone’un kaliteli ve güçlü seramik yapısı Villeroy & Boch imzası taşıyor.

Doğanın Gücü Banyolara Huzur Getiriyor

Tasarımcı Oliver Conrad tarafından dizayn edilen  doğal olarak şekillenmiş  taş tarzındaki lavabo,    bambu kesiti şeklinde armatürü ile tamamlanıyor. Doğal taşın enerjisini ve mükemmelliğini banyolara taşıyan Pure Stone, modernleşen ve mekanikleşen dünyada kendisine özel bir doğal ortam yaratmak isteyenleri arzuladıkları konfora kavuşturuyor.

Fonksiyonel olarak tasarlanan ürünlerin monte edildiği lavabolar için iki farklı dolap seçeneği bulunuyor. Dolaba alternatif olarak raflı ya da rafsız olarak iki farklı duvara uyguluma yöntemi düşünülmüş. 

Raflar ile tamamlanan banyolarda, isteğe bağlı olarak entegre ışıklı raf sistemi alternatifleri sunuluyor. Banyoları bir keyif merkezine dönüştüren Villeroy & Boch, entegre çekmeceleri ile farklı yaşam alanları yaratıyor. Koleksiyon, fonksiyonel ve estetik üç seramik aksesuar: Sabunluk, kavanoz ve dekoratif taş ile tamamlanıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account