Sektörde yepyeni bir marka, Armica…

Editör
30.03.2012

 

Vitrifiye alanında sektörün önde gelen firmalarından olan Çanakcılar Şirketler Grubu, armatür grubunda Çanakcılar Makina ve Armatür A.Ş bünyesinde yepyeni bir marka ile sektöre giriş yaptı.

2012 Unicera Fuarı’nda 5. salonda yer alan standında lansmanını yapan “Armica”, kendisini Çanakcılar’ın yeni ve dinamik yapılanması olarak tanımlıyor.

Zonguldak Devrek’te toplam kapalı alanı 35.000 m2 olan üretim ve montaj hattının bulunduğu bir tesise sahip bulunan marka, aynı zamanda  ISO-9001:2008 kalite belgesine sahip.

Ürün gamı içersinde ise Armatür Serileri, Teknolojik Ürünler, Medikal Ürünler, Duş Sistemleri ve Tamamlayıcı Ürünler yer alıyor.

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de tüketicilerde “Kaliteli ürün pahalıdır.” algısı bulunuyor.  “Armica”, bu algıyı değiştirerek kaliteli ve uygun fiyatlı ürün mantığını armatür sektörüne getirmeyi amaçlıyor. Bunu sağlayabilmek için fabrikasındaki teknolojik yatırımlarını hızla artıran “Armica”, üretim maliyetlerini düşük, kalitesini yüksek tutmayı hedefliyor.

Daha ekonomik maliyetlerle iyi ürünler yapma azminde olan   “Armica”nın önemli hedeflerinden biri de; armatürü içinden su akan bir musluktan daha öteye taşımak. Armatürü bir banyo aksesuarı olarak tanımlayan “Armica”, suyun özüne uygun olarak sağlıklı, sessiz ve yumuşak bir şekilde akması gerektiğine inanıyor. 

Aslında “Armica”nın en büyük farkını da bu hassasiyeti oluşturuyor; suyu kullanıcısına kaynağındaki gibi ulaştırmak.Bu nedenle ürünlerinde konfor sağlayan bir sessizlik ve fonksiyonellik yaratan Armica, aynı zamanda estetik anlamda ürünlerinin banyonun diğer ürünleri ile uyum göstermesine dikkat ediyor.

Armica, bundan sonraki süreçte sadece üretim anında değil satış esnasında ve satış sonrasında da müşteri memnuniyetini sağlayacak atılımlar planlıyor.

Kullanıcıların estetik, ekonomik ve tasarım üçgenindeki isteklerine cevap verebilecek satış ağı ve servis noktalarını titizlikle oluşturmayı misyon edinen Armica, müşteri odaklı stratejisini net bir şekilde ortaya koyuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account