Hettich Bayii Toplantısı

Editör
29.03.2012

 

 Türkiye mobilya sektörünün önemli isimlerinden Hettich yeni yapılanmasında ilk periyodik bayi toplantısını gerçekleştirdi. Hettich genel müdürü Kemal Bayram toplantıda bayilerine Hettich markası ile geleceğe güvenle bakmaları mesajını verdi.

 Hettich, Türkiye çapında 21 bayisi ile Abant Büyük Taksim Otelinde biraraya geldiği toplantı Hettich genel müdürü Kemal Bayram’ın açılış konuşması ile başladı.

Bu konuşmanın ardından yeni ürün tanıtımı yapıldı ve pazarlama çalışmaları hakkında bayiler bilgilendirilip karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantının son bölümünde Motivatör ve Danışman Ali Kirman “Satışta profesyonellik ve satışa stratejik yaklaşım” konulu sunumu ile yer aldı. Kapanış konuşmasında katılımcı tüm bayilere ve organizasyon hazırlığında emeği geçenlere teşekkür eden Kemal Bayram her yıl düzenlenecek olan bayi toplantısına katılımları anısına bayilere plaketlerini şahsen takdim etmiştir. 

Toplantı sonrasında Abant gölü çevresinde Faytonla gezintinin keyfini çıkaran katılımcılar günün akşamında fasıl eşliğinde akşam yemeği yediler.

Cuma günü başlayan bayi toplantısı Pazar günü kahvaltının ardından sona erdi. Sıcak bir ortamda verimli geçen bayi toplantısında bayilerimiz unutulmaz saatler yaşadılar.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account