Projelerini Son Teknoloji ile Donatıyor

Yazar:Editor
29.03.2012

 

Eroğlu Gayrimenkul, gerçekleştirdiği projelerde fiber optik kablo kullanarak iletişim altyapısını yükseltiyor. Sektörün önde gelen kurumları ile bu yönde protokoller imzalayan Eroğlu Gayrimenkul, proje sakinlerine yüksek hızda internet ve IP TV hizmeti sağlıyor.

2011 yılında, biri Bursa’da olmak üzere 6 yeni projeye imza atan Eroğlu Gayrimenkul, projelerinin iletişim altyapısını en son teknoloji ile destekliyor.

Teknoloji ve bilişim dünyasındaki yenilikleri takip ederek projelerine katma değer katan Eroğlu Gayrimenkul,  projelerinde "fiber optik" altyapı kuruyor. 

Fiber optik kablo altyapısı için sektörün önde gelen kurumları ile anlaşan Eroğlu Gayrimenkul, hem konut hem de ofis projelerinde sakinlere kesintisiz ve yüksek kalitede internet ve IP TV hizmeti sağlıyor.   

Fiber optik internet ile projelerde yaşamın renklendirildiğine ve proje sakinlerinin yaşam kalitesinin yükseldiğine dikkat çeken Eroğlu Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Direktörü Aybars Kızılsencer; “Fiber optik altyapı, internet hızını oldukça arttırıyor. Bu sayede, çok yüklü dosyaları bile 1 saniye gibi kısa bir sürede bilgisayarınıza yükleyebiliyorsunuz.

Tabii ki bu, yaşam kalitesini arttıran bir durum. Bu sebeple konut ve ofislerde kullanılan bu teknolojik alt yapı, projelerin de değerini yükseltiyor. Projelerimizde sakinlerimize en kapsamlı konforu sunma hedefi ile altyapımızı güçlendirmeye önem veriyoruz” dedi.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account