İz Tower'ın yüzde 80'i tamamlandı

Editör
29.03.2012

 

EGEYAPI Group İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Kartal’daki inşa ettiği İz Tower projesinin kaba inşaatının yüzde 80’i tamamlandı. Projede teslimatlar Aralık 2012’de tamamlanacak.

İnşaat sektöründe 35 yıllık mesleki deneyim sahibi olan EGEYAPI Group, İstanbul’un hızlı ve planlı biçimde gelişen bölgelerinden Kartal’da inşa ettiği İz Tower projesinin yüzde 80’i tamamlandı.

5 bin 200 metrekare arazi üzerine konumlanan, 21 kat, 163 daire ve 8 ticari üniteden oluşan ‘İz Tower’ projesinde teslimatlar, Aralık 2012’de gerçekleşecek.

Konut fiyatlarının 184 bin TL ile 495 bin TL arasında değiştiği İz Tower’da, 60 ve 65 metrekare olmak üzere iki tip 1+1; 96-98 metrekareden oluşan iki tip 2+1 ve 108 m2’lik dubleks loft daireler bulunuyor.

İz Tower merkezi konumu ile dikkat çekiyor

EGEYAPI Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, şu ana kadar gerçekleştirdikleri birçok proje gibi İz Tower’ı da tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak geliştirdiklerini söyledi.

İz Tower’ın lokasyonu itibariyle çok özel bir konumda bulunduğunu belirten Kabadayı, “İz Tower E-5 karayolunun hemen kenarında bulunuyor. Ayrıca tamamlanmak üzere olan dünyanın en büyük adalet sarayının yanı sıra, büyük alışveriş merkezlerine de yürüme mesafesinde.

Yakında hizmete açılacak Kartal-Kadıköy metrosu ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika mesafede bulunması sebebiyle müşterilerimiz ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyecek” dedi. 

İz Tower kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, güneşlenme terası, hamam, buhar odası, çocuk oyun alanları, 24 saat kamera güvenlik sistemi ve kapalı otopark gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account