Innovia 2’de Söğüt Mobilya imzası

Editör
28.03.2012

 

Söğüt Mobilya, Yeşil GYO tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Innovia 2 Projesi’ndeki 2 bin 680 dairenin iç kapılarına, mutfak ve banyo dolaplarına kalite ve estetiğin imzasını attı.

Kaliteli ve konforlu yaşam tarzları oluşturmayı ilke edinen mobilya sektörün önde gelen ismi Söğüt Mobilya, Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Innovia Projesi’nin 2. Etabındaki 2 bin 680 daireye kalite ve estetiğin imzasını attı. 

Özel sektörde gerçekleştirilen en büyük yaşam projelerinden biri olan Innovia’nın 2. Etabı için Yeşil GYO ile anlaşan Söğüt Mobilya, 2 bin 680 dairenin iç kapılarını, mutfak ve banyo dolaplarını 6 ay gibi kısa bir sürede tamamlayarak teslim etti.

"HEDEFLERİMİZE INNOVIA İLE BİR ADIM DAHA YAKLAŞTIK”

Innovia gibi büyük ve prestijli bir projede yer almaktan son derece memnun olduklarını belirten Söğüt Mobilya Genel Müdürü Ramazan Söğüt, projeyle ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Innovia 2 Projesi’ndeki anlaşmamız, 2 bin 680 dairenin iç kapılarının, mutfak ve banyo dolaplarının tasarım, imalat ve montajını kapsıyordu. Çalışmalara Ocak 2011’de başladık ve 6 ay gibi bir süre zarfında da mobilyaların tasarım, imalat ve montajını tamamlayarak teslimatını gerçekleştirdik. 

Biz Söğüt Mobilya olarak kendi alanımızda tek rakibi kendisi olan ve kalitenin adresi bir dünya markası oluşturmayı hedefledik. Innovia Projesi, bizi bu hedefimize bir adım daha yaklaştırdı.

Böylesi büyük ve prestijli bir projenin içerisinde yer almak bizim için son derece gurur verici. Tabi anlaştığımız hizmeti, adımıza yakışır tarzda, başarıyla yerine getirmiş olmanın da bir o kadar gurur verici olduğunu belirtmeliyim.”  

7 BİN METREKAREDE 350 KİŞİLİK EKİPLE ÜRETİM

Innovia Projesi için 350 kişilik bir ekiple hizmet veren Söğüt Mobilya, mobilya üretimini Büyükçekmece’deki, son teknolojilerle donatılmış 7 bin metrekarelik fabrikasında gerçekleştiriyor. 

Müşteri beklentileri doğrultusunda çalışmalarına yön veren, kaliteli ve konforlu yaşam tarzları oluşturmayı ilke edinen firma, mutfak ve oturma grubundan TV ünitesine, yatak odasından yemek odasına kadar birçok mobilyanın üretimini gerçekleştiriyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account