İstanbul'un yeni iş ve ticaret aksı olarak ifade edilen Güneşli'de Mar Yapı tarafından inşaatına devam edilen G Plus projesinin ikinci kulesi için Divan Grubu ile el sıkışıldı.

Editör
28.03.2012

 

İkinci kulede yer alan 180 residence'i işletecek olan Divan, böylelikle Divan Residence markasıyla rezidans işletmeciliğine ilk adımı atmış oldu. Divan Grubu CEO'su Marcos Bechit, "Divan Grubu olarak, otellerimizle yan yana Divan Residence'ları konumlandıracağız. Güneşli'de G Plus'la ilk adımı attık, şimdi Ankara ve İzmir'e bakıyoruz" dedi.

Güneşli G Plus'la bir ilke daha imza atan Divan Grubu, iş ve şehir oteli olarak konumlandıracağı yeni markası 140 odalı Divan Express'i de hizmete sokacak. Grup ayrıca Mar Yapı'nın G Plus'ın yanına inşa edeceği 3'üncü kuleyi de Divan Otel olarak işletmeyi planlıyor. 

Metrekaresi 3.900 TL 

Mar Yapı Yönetim kurulu Başkanı Münir Özkök ise G Plus'un birinci kulesinin 2012 içinde, Divan Residece tarafından işletileceğini, ikinci kulenin ise 2013'te tamamlanacağını açıkladı. Özkök, Divan Residence at G Plus'ta metrekaresi 3 bin 900 ile 5 bin TL aralığından satışlara başladıklarını kaydetti. 

KAYNAK: Sabah

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account