Oteller, restoranlar, ofisler, cafe’ler olmak üzere daha birçok toplu projede Mudo Concept ürünleri ile fark yaratmanın tam zamanı…

Editör
27.03.2012

 

Mudo Concept,  her yaşa ve zevke seslenen ürünleri ile kaliteyi ve estetiği bir arada sunuyor. Otellerde, ofislerde, restoranlarda veya alışveriş merkezleri gibi daha birçok alanda mobilyadan yemek masasına, aksesuardan ev tekstiline, aydınlatmadan, dekoratif objelere kadar mekanlarınızda fark yaratacak tüm dekorasyon ürünlerine Mudo Concept’in toplu alımlarda sizlere sunacağı özel avantajlarla sahip olabilirsiniz. 

Mudo Concept’in çarpıcı dünyasında ahşabın kalitesini sıcaklığı ile yaşatan en özel mobilyaları, eşsiz desenlerin ve renklerin birleşimini sergileyen aksesuarları, yaşam alanlarında hem sade hem de zarif görünümleri ile göz dolduran ev tekstili ürünlerini, iç ve dış mekan kullanımına uygun masa ve sandalye takımlarını tercih ederek projelerinizde bir adım önde olabilirsiniz.

Mudo Concept’in sınırsız dünyasını yansıtan sınırsız hizmet anlayışında toplu projelerinizde sizlere büyük avantajlar sağlayacak kurumsal satış ve proje ekibi danışmanlığında hizmet veriliyor.

Mudo Concept’in projelendirme aşamasında tüm taleplerinize en uygun önerileri getirebilecek ekibi ile toplu işlerde de ayrıcalıklı bir hizmet almanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account