Baymak’ın Tanıtım ve Eğitim Toplantıları İzmir’de büyük ilgi gördü

Editör
27.03.2012

 

Baymak, ısıtma soğutma sektör üyeleriyle buluşmalarına devam ediyor. 14 Mart Çarşamba günü İzmir de düzenlenen Baymak Eğitim ve Tanıtım toplantısı yaklaşık 400 kişinin katılımıyla gerçekleşti. Baymak Genel Müdürü Sn. Ender ÇOLAK‘ın da katıldığı toplantı İzmir’deki sektör üyeleri tarafından büyük ilgi gördü.

Isıtma soğutma sektörünün lider ismi Baymak, Anadolu’nun dört bir yanında tanıtım ve eğitim toplantılarını sürdürüyor. Baymak 14 Mart Çarşamba günü Hilton Otel’de gerçekleştirdiği bu yılın üçüncü toplantısı ile de yine bayilerinin büyük ilgisiyle karşılaştı.

İzmir’deki ısıtma soğutma sektör üyelerinin büyük ilgi gösterdiği ve yaklaşık 400 kişinin katıldığı toplantıda, Baymak Genel Müdürü Sn. Ender ÇOLAK‘ta konuşma yaptı.

Sayın Çolak konuşmasında 2011 yılını Baymak’ın hedefleri üzerinde büyüme ile tamamladığını, 2012 içinde bu trendin devam edeceğini belirtti.

Toplantıda Baymak’ın 2012 Kampanyaları da tanıtıldı. Özellikle 4 farklı markadan oluşan ‘Araç Kampanyası ve Yurtdışı seyahat kampanyası bayilerden yoğun ilgi gördü.

Bunun yanı sıra, Baymak’ın yeni yatırımları, merkezi ısıtma ürünlerine yönelik verimli yeni kaskad uygulamaları, geniş ürün gamına eklenen yeni modellerin tanıtımları, ihracat ve büyüme hedefleri ile finansbankla yürütülen kredi kartı avantajları da toplantı da paylaşıldı. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account