Türkiye’nin inşaat devi Eston’un Bahar Kampanyası’yla ev sahibi olma fırsatı

Editör
27.03.2012

 

Yapı sektörünün en güvenli isimlerinden Eston 47’inci yaşını yeni kampanyalarıyla kutluyor. Eston Şehir’in 2. ve 5. Kısımlarıyla, Eston Deniz’in Kalyon Evleri için geçerli olacak kampanya, birbirinden farklı, cazip ödeme fırsatları içeriyor…

YAPI sektöründeki 47 yıllık tecrübesiyle öne çıkan Eston, “Eston Şehir” ve “Eston Deniz” projeleri için başlattığı Bahar Kampanyası’yla ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

2012 yılında, inşaat sektöründe 47 yılını geride bırakan Eston, çeşitlilik içeren ödeme planlarıyla, baharda ev sahibi olup, yuvalarında rengarenk çiçekler açtırmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. 

'Bahçeli ev' hayali kuranların hayallerini gerçeğe dönüştüren Eston Şehir, yüksek katlı binalarla kuşatılmış İstanbul'da müşterilerine doğayla iç içe alternatif bir yaşam alanı sunarken, Eston Deniz ise 1.5 km sahili ve önündeki 500’ün üzerinde yat kapasiteli marina ile İstanbul’un marinası olan tek konut projesi olarak öne çıkıyor.

Eston Şehir’in 2. ve 5. Kısımları ve Eston Deniz’in Kalyon Evleri için geçerli olan kampanya yüzde 20 peşinat üzerinden 18 ay vade için 0 vade farkı uygulanmakta ve kendi bünyesinde 60 ay vade seçeneği bulunmaktadır.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account