Dekorasyonda Yeni Trend

Editör
27.03.2012

 

Yaratıcılığın ve tasarımın hayatımızın hemen her alanında öne çıktığı günümüzde, Nishdecor sanatçıları mekan duvarlarını birer sanat eserlerine dönüştürüyor.

Wall, door, floor konsepti altında dünyanın en seçkin ve kaliteli kapı, yer ve duvar kaplamalarını Türkiye'ye getiren Nishdecor; tamamen kişiye, projeye ve konsept'e özel üretim olan sanat eseri değerindeki duvar kaplamaları ile mekan dekorasyonu kavramının sanatla buluştuğu yeni bir dönem başlattı.

Siz hayalinizi anlatıyorsunuz onlar gerçeğe dönüştürüyor...

ARTERIE bynishdecor markasıyla, sipariş üzerine üretilen duvar kaplamaları,  Nishdecor sanatçıları tarafından sizi yansıtacak şekilde tasarlanarak mekanınız kelimenin tam anlamıyla "sadece size özel ve benzersiz“ kılınıyor. Hayal sınırlarını zorlayan üretimleri ile Nishdecor, en sevdiğiniz manzarayı, kurumsal

simgeleri hatta dilediğiniz portreleri kısacası görmeyi hayal ettiğiniz her şeyi sanatsal yorum katarak, grafik enstalasyonlarla duvar kaplaması halinde tasarlıyor ve mekana uygun şekilde üretiyor.

ARTERIE’nin özel seri, sanatsal hazır duvar kaplamaları görülmeye değer...

Tarihte iz bırakmış Osmanlı Padişahlarının yer aldığı Sultanlar serisi, otel, cafe ve restaurantlar için özel olarak hazırlanmış temalı HORECA sanatsal duvarlar serisi, her bir modelin tüm dünyada sertifikası ile birlikte sadece 100 kişiye üretildiği Reincarnation of Art -Limited Edition serisi, ARTERIE bynishdecor özel koleksiyonlardan sadece bazıları...

Tüm bu koleksiyonları ve özel sipariş örneklerini Nişantaşı Nishdecor Showroom'da görmek mümkün.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account