Geleceği bugünden gören yeni nesil seri Pakpen’den…

Editör
26.03.2012

 

Yapı sektöründe ilklerin öncüsü Pakpen Şirketler Grubu, Optimal Seri ile yaşam alanlarına değer katmaya devam ediyor. Daha fazla koruma ve ekonomi isteyenlerin tercihi Pakpen Optimal Seri, mükemmel yalıtım özelliği sayesinde evlerde optimum tasarruf ve kazanç sağlıyor. 

Yenilikçi ve işlevsel tasarımların öncüsü Pakpen’in üstün yalıtım özellikleriyle öne çıkan pencere modeli Optimal Seri, zengin renk alternatifleriyle her zevke hitap ederken; sahip olduğu 3 contalı sistemle de kötü hava koşullarının içeriye sızmasını engelliyor. Bu özelliğiyle evlerde optimum tasarruf ve kazanç sağlayan seri, konforlu ve rahat bir yaşam arzu edenlere yanıt veriyor.

Optimal Seri’den alüminyum dış kapaklı pencereler

Detay çözümlerindeki sınırsız yardımcı profil seçenekleriyle konforu arayanların tercihi olan Optimal Seri’de, alüminyum dış kapaklı pencereler tam korumalı ısı yalıtım değeri sağlarken, iç yüzeylerde kullanılan ahşap desenli folyo da mimari dekorasyona kusursuz bir uyum sağlıyor.

Daha fazla koruma ve ekonomi

Ürün yelpazesini her geçen gün geliştiren Pakpen’in, daha fazla koruma, ekonomi ve direnç isteyenler için geliştirdiği 5 odacıklı kasa profili ve damlalıklı kanat profiline sahip Optimal Serisi estetiği güvenlikle buluşturuyor. 72 mm profil genişliği ve 3 mm profil et kalınlığı ile mekanlarda kusursuz bir izolasyon sağlayan Optimal Seri, 3 contalı sistemi ile 1,2 - 1,3 w/m²k ısı geçirgenlik değerini, zengin renk alternatifleri ile taçlandırıyor. 

Pakpen; Optimal Seri’yi çok sıcak veya çok sıcak bölgelerde, A sınıfı profil tercihi olan, lüks konut projeleri için öneriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatrıım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create Account



Log In Your Account