Rasch duvarlara modanın imzasını Gamze Saraçoğlu ile atacak!

Editör
26.03.2012

 

HannaHome’un temsilciliğini yaptığı duvar kağıdında trendleri belirleyen dünyaca ünlü Rasch markası bir ilke imza atarak Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcılarından Gamze Saraçoğlu ile yeni bir koleksiyon hazırladığını duyurdu.  

Türkiye dekorasyon sektörüne 2009 yılında HannaHome ile hızlı bir giriş yapan dünyaca tanınmış duvar kağıdı markası Rasch, yeni bir koleksiyon hazırlığı için ünlü ve başarılı moda tasarımcısı Gamze Saraçoğlu ile işbirliğine gittiğini açıkladı.

Duvar kağıdı sektöründe dünya çapında gerçekleştirdiği tasarım projelerine bir yenisini daha ekleyen Rasch’ın bu özel koleksiyonu, Türkiye’den bir moda tasarımcısı imzasını taşıması ve tamamen Türkiye’ye özel olarak hazırlanması açısından bir ilk olacak. 

Yeni işbirliği ile tasarım yolculuğunu podyumdan, yaşam alanlarına taşıyan başarılı moda tasarımcısı Gamze Saraçoğlu ise dekorasyon sektörüne ilk olarak bir koleksiyon kazandıracak.

Hazırlıklarda son aşamaya gelinen koleksiyon içerisinde ünlü tasarımcı tarafından yaratılan 8 farklı tema yer alacak. Her konsept için birbirinden farklı desen seçeneklerinin sunulacağı özel koleksiyon, Gamze Saraçoğlu önderliğindeki Rasch tasarım ekibi tarafından uzun soluklu bir çalışma sonucu yaratıldı. Sektörde bir ilk olma özelliği taşıyacak koleksiyon konusunda taraflar oldukça heyecanlı olduklarını bildirdiler.

Gamze Saraçoğlu imzasını taşıyacak bu özel koleksiyonun tanıtımının Nisan ayı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

 

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account