Üstün Özellikli Yeni Termosifon

Yazar:Editor
23.03.2012

 

Isıtma soğutma sektöründe tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün gamını geliştiren DemirDöküm’ün pazara sunduğu yeni DT3 Termosifonlar üstün özellikleriyle fark yaratıyor. 

DT3 termosifonlardaki Legionella (Anti–Bakteriyel) fonksiyonu, cihazda bakterilere karşı koruma sağlar. Bu özellik cihazın ilk çalıştırılmasından 3 gün sonra devreye girer ve su sıcaklığını 70 0C ‘ye çıkartarak bakterileri dezenfekte eder. Cihaz stand-by konumunda iken 30 günlük periyotlarla bakterilere karşı korunma işlemi otomatik olarak devam eder.  

DT3 termosifonlarda bulunan geniş mavi LCD ekran, termosifondaki su sıcaklığının en hassas şekilde takip edilerek istenen değerin ayarlanmasını sağlar. Bu ekrandaki simgeler yardımıyla hangi fonksiyonların devrede olduğu kolayca görülebilir. 

Bu termosifonlar çift cidarlı olup, iki cidar arasındaki monoblok poliüretan izolasyon, ısının uzun süre muhafaza edilmesine yardımcı olur.

Termosifon kazanının içinde kullanılan korozyona karşı koruyucu magnezyum anot termosifonun ömrünü uzatır.  Otomatik hata bildirim fonksiyonu, cihazda herhangi bir zamanda oluşan hatayı tespit imkânı sağlar ve sorunla ilgili uyarı verir.

Donma koruma emniyeti ile cihazda su sıcaklığı 60C’nin altına düştüğünde donma koruma özelliği otomatik olarak devreye girer ve suyun sıcaklığı 100C’ye çıkarılarak suyun donması önlenmiş olur.

DemirDöküm DT3 Termosifonlarda, cihazın optimum sıcaklık seviyesinde çalışarak minimum enerji harcamasını sağlayan Eco Mod özelliği bulunur. Bu mod süresince cihaz 47–53 0C aralığında çalışır. 

DT3 Termosifonlar, sıcaklığın aşırı derecede yükseldiği durumlarda aşırı ısınmaya karşı koruma özelliğiyle tam emniyet sağlar. 

DemirDöküm DT3 termosifon üstün özellikleri, modern tasarımı ve geniş mavi LCD ekranı ile termosifon pazarında fark yaratacaktır.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account