Soyak SOHO’da kimler oturacak? Soho’da oturanlar çok şaşıracak…

Yazar:Editor
23.03.2012

 

Gayrimenkul sektöründe güven ve kalitenin temsilcisi Soyak; İstanbul’un en merkezi noktası Zincirlikuyu’da hayata geçirdiği yeni rezidans projesi Soyak SOHO’yu son zamanların en şaşırtıcı tanıtımıyla İstanbulluların beğenisine sundu. 

21 Mart Çarşamba akşamı Esma Sultan Yalısı’nda verilen davette, proje detayları önce Soyak Holding CEO’su Dr. M. Emre Çamlıbel’in hologramı sonra da kendisi tarafından anlatıldı… Davetliler “Black” özel performansıyla unutulmaz anlar yaşadı…

Soyak, bir süre önce satışlarına başladığı İstanbul’un en merkezi noktası Zincirlikuyu’daki yeni rezidans projesi Soyak SOHO’yu özel bir basın davetiyle tanıttı.

Soyak SOHO’nun şaşırtıcı konforunun, keyfinin ve merkezi konumunun avantajlarının yansıtıldığı gecede, davetliler hoş sürprizlerle karşılanırken, önce Brent Sinclair’ın canlı performansı sonra da Türkiye’de ilk defa sahne alan "Wonderful Life”, “Everything Coming Up Roses” ve “Sweetest Smile” şarkılarının efsane solisti “Black”, gerçek adıyla “Colin Vearncombe”  özel performansıyla keyifli dakikalar yaşadılar.

Soyak SOHO projesinin detaylarını anlatmak üzere teknolojinin son imkanlarının kullanıldığı etkinlik, Soyak Holding CEO’su Dr. M.Emre Çamlıbel’in hologramının sahnede görülmesiyle farklı bir renk aldı.

Gecede sözü hologramından devralan Çamlıbel, “50. yılımızı geride bırakırken yine almaya ve yaşamaya değer bir Soyak projesiyle sizleri tanıştırmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Merkezi konumundan dolayı rezidans projesi olarak hayata geçirdiğimiz Soyak SOHO, sunduğu tüm rezidans ve concierge hizmetleri, lüks kavramının modern yüzüyle tasarlanan iç mekanları, teknolojik donanımı ve boğaz manzarasıyla; sakinlerine ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam sunacak. 70 milyon Euro’luk  yatırımla hayata geçirdiğimiz projemizi 2013 yılında teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.

Gece boyunca yapılan eğlenceli ve heyecanlı SOHO bilgi yarışması kapsamında en doğru cevapları, en kısa sürede veren kişi, Londra SOHO’ya gidiş ve bir performans izlemeye davetiye kazandı.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account