Anadolu Yakasının hızla gelişmekte olan Tuzla - Aydınlı bölgesinde yer alan, çok kazandıran Adres efsanesinin bir parçası olan Adres Botanik’te daire teslimleri tamamlandı.

Editör
20.03.2012

 

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın Tuzla-Aydınlı bölgesinde gerçekleştirdiği ve çok değerlenen ve çok kazandıran Adres projelerinin bir parçası olan Adres Botanik’te tüm daireler sahiplerine teslim edildi.

Dumankaya Pusula Yönetim Hizmetleri tarafından gerçekleştirilen ve 29 Şubat tarihinde başlayan ve 10 Mart 2012 tarihleri arasında devam eden teslim törenleri kapsamında 286 daire ev sahiplerine teslim edildi. 

Dumankaya Adres Botanik daire teslimleri hakkında görüş bildiren Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya; “2009 yılında satışlarına başladığımız Adres Botanik projemizde şimdi yaşam başladı. Toplam 286 konutu daha sahiplerine teslim etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu yıl Adres Botanik projemiz ile birlikte toplam 2500 konutu ev sahipleri ile buluşturacağız. Bu açıdan 2012 bizim için çok önemli bir yıl. Bir yandan mevcut konutlarımızı tamamlarken, bir yandan da yeni projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account