Tremco illbruck, İstanbul Pencere Fuarı 2012’de yerini aldı.

Editör
19.03.2012

 

Tremco illbruck Dış Ticaret A.Ş., 1-4 Mart 2012 tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İstanbul Pencere Fuarı 2012’de, 11. hol 1104A nolu stantta ziyaretçilerini ağırladı.

Yapı sektörünün öncü firmalarından olan Tremco illbruck, Türkiye ve çevre ülkelerden gelen ziyaretçilerini, mevcut ürünleri ve inovatif sistemleri ile biraraya getirdi.

Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da geniş bir coğrafyada hizmet veren ve 80 yılı aşkın süredir ileri teknolojiye dayalı sızdırmazlık sistemlerinin lider üreticisi Tremco illbruck; sızdırmazlık, yapıştırma, su yalıtımı ve pasif yangın koruma sistemleri ile ilgili geniş ürün gamı ile bu sektördeki yerini, önemini ve tecrübesini fuar süresince ziyaretçileriyle paylaştı. 

Fuarda; ısıcam, strüktürel ve izolasyon sistemlerine ait birçok sızdırmazlık malzemesinin yanı sıra ziyaretçilerin özellikle ilgi gösterdiği; ısı izolasyonu özelliklerine sahip su ve hava geçirimsiz, UV ve dış hava koşullarına dayanımlı, her türlü hava koşullarında uygulanabilir, hareketli derzler için ideal kullanım sağlayan şişenbant ürünleri Tremco illbruck standında yerini aldı.

Sadece pasif yangın dayanımı sistem odaklı stratejik bir Tremco illbruck markası olan Nullifire ile 30 dakika ila 5 saat arasında yangın dayanımına ve duman geçirimsizliğine sahip yangın durdurucu kelepçe, plaka, harç, yastık, boya ve tamamlayıcı dolgu malzemelerine ilgi yoğundu.

Kolay ve hızlı uygulanabilen B1 sınıf Nullifire yangın durdurucu poliüretan köpükler ile duman geçişi engellenir ve akustik performans sağlanır.

Ayrıca yakın bir geçmişte piyasaya sürülen illbruck yapıştırıcı köpüklerin tanıtımı da gerçekleşti. Binaların termal izolasyonu için geliştirilen bu inovatif ürünler, polistren EPS, XPS gibi malzemelerin yapıştırılması ve çatı uygulamalarında izolasyon sağlamak amaçlı kullanılan poliüretan esaslı köpüklerdir.

Termal yalıtımın yanında, kuru yüzeyler için elverişli olan yüksek mukavemetli yapıştırıcılar, tuğla, aero-beton, ahşap gibi inşaat malzemelerinin temiz ve hızlı yapıştırılmasını sağlar. 

Zorlu piyasa koşullarında işleri kolaylaştıracak sistem çözümleri, tüketici ihtiyaçlarını karşılama ve tek elden malzeme tedariki sağlayan Tremco illbruck, geliştirmekte olduğu ve yüksek düzeyde sertifikalı ürünleriyle sektördeki öncü konumunu koruyarak müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account