Soyak Park Aparts’da evinizi şimdi alın, oturmaya başlayınca ödeyin

Yazar:Editor
15.03.2012

 

Ya da; %5 peşinat ve %0 faiz oranıyla ev sahibi olma fırsatını yakalayın…

 Konut sektöründe ilklerin yaratıcısı Soyak, Halkalı’da yeni bir yaşamın kapılarını açacak olan Soyak Park Aparts projesinde bu kez de iki ayrı kampanya seçeneğiyle fırsatları sürdürüyor.

Soyak kalitesinin en modern teknoloji imkânlarıyla sunulduğu Soyak Park Aparts’da evinizi şimdi alıp oturmaya başlayınca ödeyebilir ya da %5 peşinat ve %0 faiz oranından yararlanabilirsiniz.

 Gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm sektörlerinde güven ve kalitenin temsilcisi, yüksek standartlı projelerin mimarı Soyak; Halkalı’da yeşil ve maviyi huzurla buluşturan projesi Soyak Park Aparts’da kaçırılmayacak kampanyalar ile bahara merhaba diyor. 

Dairelerin %65’inin satıldığı, Nisan 2013’te sahiplerine teslim edilecek olan projede, %5 peşinat ve %0 faiz oranıyla “daha az ödeyerek” daire sahibi olabilir ya da evinizi şimdi alıp oturmaya başlayınca ödeyebilirsiniz.

 Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 gibi farklı daire tipleri, bahçeli ve dubleks kent evi seçenekleriyle her zevke hitap eden ve toplam 1.121 konuttan oluşan Soyak Park Aparts’da daire fiyatları 95 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Dergisi

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account