Özge Özberk, Oylum Talu, Burcu Kara ve Hande Subaşı’nın tercihi Seramiksan

Editör
15.03.2012

 

Seramik sektörünün öncü markası Seramiksan, reklam kampanyasındaki ünlü isimlerle, farklı beğenilere yönelik ürün tasarımlarına dikkat çekiyor.  

Özge Özberk Seramiksan’ın Ege’den ilhamını alan Bodrum Kayrak Serisi’nin, Oylum Talu ahşabın sıcaklığını yansıtan Woodline Serisi’nin, Burcu Kara canlı renklerin ışıltısını taşıyan Muranos Serisi’nin, Hande Subaşı ise katlanmış kağıt efektiyle evlere hareket katan Origami Serisi’nin benzersiz tasarımlarını tüketicilere aktarıyor.

Seramik sektörünün teknolojisi ve estetik tasarımlarıyla fark yaratan markası Seramiksan, farklı zevklere yönelik eşsiz tasarımlı serilerini ünlü isimlerle reklamlarına taşıyor.

Ünlü oyuncular Özge Özberk, Burcu Kara, Hande Subaşı ve sevilen televizyoncu Oylum Talu, Seramiksan’ın tasarım, teknoloji, kalite ve hijyeni bir araya getiren serilerini Türk halkına tanıtıyor. 

Ege esintisinden ahşabın sıcaklığına…

Sevilen oyuncu Özge Özberk, Seramiksan’ın Ege ve Akdeniz kıyılarının sıcaklığını yansıtan Bodrum Kayrak Serisi’nin yer aldığı reklam filminde rol alıyor.

Ege ve Akdeniz mimarisinin şıklığını ve zarafetini evlerin,  butik otellerin ve yazlıkların teras, bahçe ve havuz kenarlarına taşıyan Bodrum Kayrak Serisi, özgün bir dekorasyon çözümü oluyor.

İlk kez Seramiksan ile bir reklam filminde rol alan ünlü televizyoncu Oylum Talu, reklamda doğanın ve ahşabın güzelliğini yaşam alanlarına taşıyan Woodline Serisi ile tasarlanan bir salonda çalışırken ekranlara yansıyor.

Dekorasyonda elit bir şıklık arayanların tercihi olan Woodline Serisi, yaşam alanlarına ahşap esintisiyle bej ve grinin dinginliğini taşıyor.

Sımsıcak mutfaklar, hareketli yaşam alanları

Dünya trendlerinde yükselen değerlerin arasında farklı renk alternatifleri dikkat çekiyor. Seramiksan’ın bu trendler doğrultusunda geliştirdiği Muranos Serisi’nin reklam yüzü ise Burcu Kara oluyor. Muranos, 8 farklı renk seçeneği ile mutfaklara sımsıcak bir görünüm veriyor.

Seramiksan’ın Japon kâğıt katlama sanatından ilham alarak geliştirdiği Origami Serisi’nin reklam filminde ise sevilen oyuncu Hande Subaşı rol alıyor. Origami Serisi katlanmış kağıt efektiyle banyolara hareket kazandırıyor, üç boyutlu görüntüsüyle mekânlara derinlik ve ışıltı veriyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account