Trio modeli ile iç hacmi 780 litreye çıkardı, günlük elektrik sarfiyatını 1,22 kilowatt’a düşürdü

Editör
15.03.2012

 

Beyaz eşyada, yüksek kalite standartlarına öncülük eden White-Westinghouse, üç kapılı yeni Trio modeli ile buzdolabında çıtayı daha da yükseltti.

HSE 6970 ve HSE 7000 olmak üzere iki farklı gardrop tipi A enerji sınıfı iki kapılı modeli ile 700 litre toplam iç hacim avantajı sunan White-Westinghouse,  derin dondurucusu altta olan yeni üç kapılı Trio modeliyle, iç hacim rekorunu 780 litreye taşıdı.

White-Westinghouse Trio buzdolabının büyük iç hacmine karşın,  A+ enerji sınıfında, değişken hızda inverter kompresör teknolojisi sayesinde, elektrik sarfiyatını, günlük 1,22 kilowatt düzeyine kadar indirdi.

Enerji Bakanlığı’nın öncülüğünde ülke çapında gerçekleştirilen enerji verimliliği kampanyası kapsamında, Türkiye beyaz eşyada A enerji sınıfı ürünlere yönelirken, tüm dünyada teknolojiyi prestije dönüştüren White-Westinghouse, enerji tasarrufunda çığır açan yeni buzdolabı modeli Trio’yu, Avrupa ve ABD ile birlikte, Türkiye’ye sundu.

White-Westinghouse Trio buzdolabı, tüketiciye bir yandan toplam 780 litre ile en geniş iç hacmi sağlarken, diğer yandan elektrik tüketiminde yüzde 45’e varan büyük bir tasarruf ayrıcalığı sağlıyor.

İç hacim 80 litre daha büyüdü…

White-Westinghouse WSBH30V7-TRIO modeli buzdolabının, büyük iç hacmine karşın, A+ sınıfında bu denli yüksek bir enerji tasarrufuna sahip olması, inverter kompresör teknolojisinden kaynaklanıyor.

Enerji korumalı değişken hızda inverter kompresör, buzdolabının enerji sarfiyatının, değişen  iklim ve koşullara, otomatik olarak, optimum düzeyde uyum sağlamasına olanak tanıyor.

White-Westinghouse, büyük beğeni toplayan HSE 6970 ve HSE 7000 modellerinde, 250 litresi dondurucu olmak üzere,  kullanıcılarına toplam 700 litre iç hacim avantajı sunmuştu. 248 litrelik derin dondurucusu altta yer alan üç kapılı yeni Trio modelinde ise, toplam 780 litre ile rakipsiz bir iç hacim büyüklüğüne ulaşılmış oldu.

Kolay temizlenebilir çelik ön yüzey ve paslanmaz çelik renge uygun gri gövdeye sahip White-Westinghouse Trio buzdolabında, Led iç aydınlatma ve sesli alarm sistemi yer alıyor.

42 dBA düşük ses seviyesine sahip Trio modeli, White-Westinghouse’un Türkiye Distribütörü Boğaziçi İthalat tarafından, 3980 dolarlık perakende satış fiyatıyla, seçkin satış noktalarında tüketiciye sunuluyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account