VİKO'dan 10 yıl üst üste mükemmel skor

Yazar:Editor
15.03.2012

 

Anahtar ve priz sektöründe Türkiye’nin lider markası VİKO, bu yıl TSE ve DQS tarafından gerçekleştirilen, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 Yönetim Sistemleri Belgelendirme Tetkikleri’ni minör uygunsuzluk dahi almadan başarıyla geçti. VİKO, yönetim sistemleri tetkiklerini 10 yıldır minör uygunsuzluk almadan tamamlıyor.  

Kalite yönetimi çalışmalarına 1998 yılında başlayan elektrik anahtar ve priz sektörünün lider kuruluşu VİKO Elektrik, TSE ve DQS tarafından gerçekleştirilen ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri tetkiklerinden 10 yıldır minör uygunsuzluk almadan başarıyla geçiyor. Bu başarının haklı gururunu yaşayan VİKO, mükemmele ulaşma yolculuğuna hızını kesmeden devam ediyor.

Ulusal ve uluslararası pek çok ödülün sahibi

Vizyonunu gerçekleştirme yolunda takım anlayışı ile hareket eden VİKO, insan hayatını kolaylaştıracak çözümlerin tasarımı, üretimi ve sunumu süreçlerindeki teknolojik gücünü, çalışanlarının dinamizmi ve sürekli gelişimleri ile birleştiriyor.

TSE ve DQS firmaları tarafından kalite yönetimi çalışmalarına başladığı 1998 yılında belgelendirilen, 2002 yılında ISO 9001:2000 revizyonunu gerçekleştiren VİKO, sistem belgelendirme çalışmalarına paralel olarak Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarına başladı.

EFQM Mükemmellik Modeline göre sistemini sürekli iyileştiren VİKO, ürün kalitesi, müşteri hizmetleri anlayışı ve sektörde hep ilki yapma heyecanı ile projeler geliştiriyor. 2005 yılında TÜSİAD KalDer Ulusal Kalite Ödülü’nü alan VİKO, ulusal ve uluslararası alanda pek çok ödülün de sahibidir.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account