Swegon Parasol Plus Flow Artık Daha Havalı

Editör
15.03.2012

 

Dünya iklimlendirme sektörünün öncü markası Swegon; havalandırma, ısıtma ve soğutma için komple çözüm önerisi sunuyor. Swegon’un yeni ürünü Parasol Plus Flow sayesinde; fansız, filtresiz, drenajsız konfor modülü ile daha fazla taze hava ihtiyacınız tek modülde karşılanıyor.

Hava akışının yetersiz olduğu durumlarda hava sirkülâsyonu sağlanamaz ve havadaki oksijen oranı azalır. Oksijen oranlarını insan sağlığı için en doğal koşullara getirip dengelemenin yolu ise etkili havalandırma sistemlerdir.

Dünyaca ünlü iklimlendrme markası Swegon’un sunduğu Parasol’un yeni modeli “Parosol Plus Flow” ile yapılardaki dengeli taze hava akımı kolaylıkla sağlanıyor.

Swegon’un yeni ürünü Parasol Plus Flow ile tek bir konfor modülünden 263 m3/saate varan taze hava debileri elde etmek mümkün. Fansız çalışan Parasol modülleri ile maksimum hava debisi, 31 db ses seviyesinin altında kalmayı başararak termal konforun yanında akustik konfora da katkıda bulunuyor.

Swegon- Parasol Plus Flow Enerji Tasarrufu Sağlıyor 

Akcor Havalandırma Sistemlerinin yeni ürünü Parasol Plus Flow, düşük hava hızları ve yüksek karışım oranlarında dağıtılan hava ile filtre ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Yoğuşma sıcaklığının üzerinde su sıcaklıkları ile soğutma yapan Parasol,  ayrı drenaj sistemine ihtiyacı ortadan kaldırarak enerji tasarrufunu sağlıyor. Entegre damperi ile değişken hava debili çalışan Parasol Plus Flow’un bakımı da, fansız ve filtresiz çalıştığı için yok denecek kadar az.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account