Mutfağınız Kahve Kokusuyla Doluyor

Editör
14.03.2012

 

Buzdolabından bulaşık makinesine, davlumbazdan fırına pek çok alternatif ile mutfağınıza şıklığı ve tasarımı getiren Silverline, çok özellikli kahve makinesi ile de günün en keyifli zamanlarını geçirmenizi sağlıyor.

Tasarımları ile mutfakları evin keyifle zaman geçirilen mekanlarına dönüştüren Sİlverline, kahve makinesi ile günün yorgunluğunu atarken de sizinle birlikte oluyor. Sahip olduğu pek çok farklı özelliği ile kahve içme zevkinize yepyeni bir boyut kazandırıyor.

Silverline kahve makinesi, İki Fincan Kahve Hazırlama özelliği sayesinde, aynı anda iki kişilik kahve hazırlamayı mümkün kılıyor.  Sahip olduğu Akıllı Valf Sistemi ile sıcak su ve buhar fonksiyonlarını otomatik olarak değiştirebilme imkanı sunuyor.

Üstelik aynı çıkıştan buhar tuşuna basılınca buhar, sıcak su tuşuna basılınca sıcak su veren özelliği ile de tek tuşla iki ayrı işlemi yapmanızı sağlıyor. Silverline kahve makinesi, kontrol paneli üzerinden yapılan seçimle,  tercihinize göre aynı çıkıştan süt köpürtme olanağı da sağlıyor. 

Kahve Sertlik Ayarlama Sistemi ile kullanıcının tercih ettiği kahve sertlik derecesine göre otomatik ayar değiştirilebiliyor veya fincandaki kahve miktarı seçilebiliyor. İstenilen damak tadına göre ise bir fincandaki kahve miktarı aynı kontrol paneli üzerinden ayarlanabiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account