Başarılı Yetkili Servislerini Dubai'de Ağırladı

Editör
13.03.2012

 

DemirDöküm, geçen yıl müşteri memnuniyeti ve kalite performansları doğrultusunda başarı gösteren 20 yetkili servisini 15 -19 Ocak tarihleri arasında Dubai seyahatiyle ödüllendirdi.

Etkinliğe DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkanı Christoph M. Grosser, Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila ve DemirDöküm yöneticileri katıldı. 

Konuklar, Dubai’de ilk olarak dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa’ya çıkarak şehrin büyüleyici panoramasını görme imkânı buldu. Emirates Towers, Sheikh Palace, Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları ziyaret edilen önemli mekânlar arasında yer aldı. 

Seyahat kapsamında çölde safari yapma fırsatı bulan konuklar bir sonraki gün Abu Dhabi sahil şeridi ve modern binaları ile şehir merkezini gördüler. Dubai’nin dünyaca ünlü 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab Oteli’nde de akşam yemeği yeme fırsatı buldular. 

Seyahatin son gününde yapılan toplantıda, DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkanı Christoph M. Grosser global ölçekte HVAC sektörü hakkında bilgi verdi. Vaillant Group ve DemirDöküm’ün 2011 yılı performanslarını değerlendirdi.

Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila da 2011 yılında yaşanan gelişmeleri paylaştı. VIP servis yapılanmasının başarıyla uygulandığını belirterek performanslarından dolayı yetkili servislere teşekkürlerini iletti. 2012 yılı hedeflerini de anlatan Aykut Babila DemirDöküm’ün yaygın servis ağıyla müşterilerine farklı hizmet vermeye devam edeceğini belirtti.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account