Swegon'nun yepyeni ürünü Tellus ilk kez Sodex Fuarı'nda

Editör
12.03.2012

 

Türkiye’deki en büyük endüstriyel fuarı İSK-SODEX FUARI bu yıl 2-5 Mayıs 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde (CNR) gerçekleşecek. 18 ülkeden 898 firmanın katılımıyla gerçekleşecek olan fuarda, Swegon’un Türkiye distribütörü Akcor Havalandırma Sistemleri de yeni ürünü Swegon Tellus’u ilk kez tüketicisinin beğenisine sunacak.

Her ticari bina; taze hava, soğutma, ısıtma ve kullanım suyuna ihtiyaç duyar ve bu ihtiyaçların her biri için inşaat esnasında teknik sistem kurulması gerekir.

Akcor Havalandırma Sistemlerinin Türkiye distribütörlüğünü yaptığı Swegon’un; yepyeni ürünü TELLUS ile tüm bu ihtiyaçlar artık tek bir sistemle çözümlenebiliyor. 

Swegon – TELLUS Komple Bir HVAC Sistemi

Kısaca Swegon – TELLUS; dış ortamda veya iç ortamda kullanılabilen komple bir HVAC (Isıtma, Havalandırma ve Hava Şartlandırma Sistemi.) sistemi. Swegon - TELLUS binalarda hem havalandırma, hem sıcaklık hem de kullanım suyu ihtiyacını tek başına karşılayabilecek özelliklere sahip, çok fonksiyonlu bir sistemle donatıldı.  

Bu sayede tüm modüllerin entegrasyonunu, uygun değer kontrol ve interaktif dinamik enerji ile geri kazanılabiliyor. Talep kontrollü şartlandırılmamış, ısıtılmış veya soğutulmuş havayı aynı anda sağlayan TELLUS, +35 oC ile -20 oC arasında tüm sıcaklıklarda çalışabiliyor.

Swegon TELLUS entegre sistemiyle, yerden tasarruf sağlanabilirken 5 yıllık sistem garantisi de kullanıcılarına sunulmakta. Swegon TELLUS 2-5 Mayıs tarihleri arasında SODEX fuarında Akcor’un 2. Salon E02 nolu standında ilk kez takipçileri ile buluşacak! 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account