Sizi anlayan dokunmatik koltuk Türkiye’de ilk defa EVGÖR’de!

Editör
12.03.2012

 

Tasarım ödüllü mobilyaların adresi EVGÖR’ün kullanıcısını anlayan yeni akıllı koltuğu, elinizin sıcaklığına göre dinlenme koltuğu veya yatak halini alıyor.

Türkiye’de ilk defa ve sadece EVGÖR Mağazaları ile www.evgor.com.tr adresinden satışa sunulan “Smart Dokunmatik Koltuk Takımı” sahip olduğu fotoselli mekanizması sayesinde, üzerine oturan kişinin vücut sıcaklığına göre dinlenme koltuğuna veya yatağa dönüşüyor.

Herhangi bir kumanda, düğme veya tuş takımına gerek kalmadan otomatik olarak kullanılabilen bu akıllı koltuk takımının diğer özelliği ise Iphone, mp3, flash bellek, hafıza kartları ve cep telefonları ile uyumlu tasarımı sayesinde aynı zamanda müzik de çalabiliyor olması.

Evinizde veya ofisinizde, dinlenmek için üzerine oturduğunuzda, size uygun pozisyona geçerek sevdiğiniz parçaları çalacak Smart Dokunmatik Koltuk Takımı’na “Şimdi al, ödemeye 3 ay sonra başla” avantajı ve 36 aya varan taksit seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Yeni ev kuran ve evini yenileyenlerin adresi EVGÖR Mobilya, 2012 koleksiyonuna sıra dışı bir ürün ekledi. Sunduğu inovatif ürünler ile sektöründe öne çıkan firma, Türkiye’de bir ilke imza atarak, sahip olduğu fotosel sistemi sayesinde kullanıcısının yorgun olup olmadığını vücut ısısından anlayan ve buna göre dinlenme koltuğu veya yatak halini alan akıllı ürününü müşterilerinin beğenisine sundu.

Akıllı koltuğun mekanizması 10 yıl ve 50 bin açma&kapama garantili

Smart Dokunmatik Koltuk Takımı’nın içerisinde yer alan ABD patentli mekanizmanın 10 yıl ve 50 bin açma&kapama garantisi bulunuyor. Almanya ve ABD’den sonra ilk defa Türkiye’de EVGÖR Mobilya tarafından satışa sunulan dokunmatik akıllı koltuk, içerisine yerleştirilen hoparlörler ve mp3 çalar, iPhone, Flash bellek ve hafıza kartları ile cep telefonlarına uyumlu sistemi sayesinde aynı zamanda bir müzik çalar işlevi de görüyor. 

İstanbul’da Beyoğlu, Üsküdar ve Çamlıca’da mağazaları bulunan EVGÖR Mobilya, yeni inovatif ürünü Smart dokunmatik koltuk takımından almak isteyen müşterilerine 36 aya varan taksit imkanı, peşinde %8 indirim, Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat ve ödemeye 3 ay sonra başlama avantajlarını da bir arada sunuyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account