Tülin Şahin’in marka yüzü olduğu AlpinaSilan Nevo, canlı renk seçenekleriyle ile daha göz alıcı ve daha da çarpıcı yaşam alanları yaratmayı hedefliyor.

Editör
12.03.2012

 

Yaşam alanlarının renklerinin ilk günkü canlılığını koruyan yeni AlpinaSilan Nevo; silinebilen iç cephe boyalarından beklenen tüm özellikleri aşan performansı, kusursuz dokusu ve yeni ‘Renk ve Yüzey Koruma Teknolojisi’ özelliğiyle yaşam alanlarındaki renkleri uzun yıllar korumaya yardımcı oluyor.

AlpinaSilan Nevo’ya özgü ‘Renk ve Yüzey Koruma Teknolojisi’ ile elde edilen maksimum dayanıklı pürüzsüz yüzeyler, yaşam alanlarındaki lekelerin, kirlerin boyanın gözeneklerinin arasına girmesi engelleyerek renklerin uzun yıllar ilk günkü gibi kalmasına olanak sağlıyor. Tam silinebilir AlpinaSilan Nevo;  daha da canlı hale getirilen İpeksi Mat dokusunu bu üstün özellikleriyle uzun yıllar koruyor. 

Su bazlı, ipeksi mat, tam silinebilen, dekoratif son kat iç cephe boyası AlpinaSilan Nevo; uygulama ve kullanımda avantaj sağlarken, arttırılan yapışma mukavemetiyle de yüzeyde oluşacak sürtünme, çizilme ve kalkmalara karşı “maksimum dayanıklılık” sağlıyor. Uygulama sonrasında koku bırakmaması ve çevre dostu olması özelliğiyle de ön plana çıkıyor.

Ülkemizdeki iç cephe boyaları arasında en çok tercih edilen; yüksek ürün performansına sahip AlpinaSilan ürünü; Filli Boya’nın deneyimi ve yüksek teknolojik altyapısı sayesinde Ar&Ge laboratuvarında geliştirilen “Renk ve Yüzey Koruma Teknolojisi” ile AlpinaSilan Nevo’da bir üst seviyeye taşınıyor. 

Yeni nesil silikonlar, pigmentler, akrilik bağlayıcılar ve silisyum bazlı dolguların olağanüstü uyumu ve optimizasyonu sayesinde AlpinaSilan Nevo, yaşam alanlarına değer katıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account