Yirikler İnşaat’ın Esenyurt’ta hayata geçirdiği son projesi Bura Residence’da uygun ödeme koşulları.

Yazar:Editor
09.03.2012

 

Standart mimarilere ve sıradan apartman yaşantılarına karşı geliştirilen “Bura” projelerinin ilk adımı olan “Bura Residence”, ev sahibi olmak veya yatırım yapmak isteyenlere sunduğu uygun ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor.

“Bura”da ev sahibi olmak çok kolay

Esenyurt’a farklılık getiren Bura Residence’da %5 peşin ödeyerek daire sahibi olunabiliyor. Yapılan peşin ödemeden 4 ay sonra da kalan miktarın %25’i ödeniyor. Geri kalan kısım ise 42 ay vadeye bölünüyor.

“Bura”da ödeme planını siz de belirleyebilirsiniz

Bura Residence’da standart ödeme planı bütçenize uymuyorsa, yetkililerle birlikte size en uygun ödeme planını çıkartabilir ve daire sahibi olabilirsiniz. 

Bura Residence Hakkında: 9.000 metrekare arsa üzerinde 35.000 metrekare kapalı alana sahip Bura Residence, 30 ve 17 katlı 2 ayrı bloktan ve toplam 366 daireden oluşuyor.  

Projede satışlarına başlanan A blok 30 katlı 314 daireden, B blok ise 17 katlı olarak 52 daireden oluşuyor.  62 metre kare ile 123 metre kare arasında değişen büyüklüklerde ve 5 farklı tip daireden oluşan Bura Residence içinde, basketbol sahası, tenis kortu, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, 4500 metre kare kapalı otopark ve bir de sosyal tesis bulunuyor.

 325 metre karelik sosyal tesis bünyesinde bulunan fitness salonu, hamam ve sauna ile sağlıklı yaşamın kapıları aralanıyor. Bura Residence’da 1+1 dairelerin satış fiyatı 86 bin TL ile 99 bin TL arasında, 2+1 dairelerin satış fiyatı ise 155 bin TL ile 180 bin TL arasında değişiyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account