Yeni Marka ve Koleksiyonlarıyla Hazır

Editör
09.03.2012

 

Ünlü İtalyan markaları Magis, Pedrali ve Moroso’nun rengarenk tasarımları ve İlkbahar-Yaz sezonuna dair aradığınız her şey artık Haaz da...

Dünyaca ünlü markaların her zevke hitap eden mobilya, aydınlatma ve tasarım objeleri, dünyanın dört bir yanından gelen, bir benzeri daha bulunmayan özel parçaları, farklı kültürlerden birçok sanatçının özgün eserleri ve yepyeni koleksiyonlarıyla Haaz, ilkbahar-yaz sezonuna damgasını vuracak!

Ünlü İtalyan indoor-outdoor markası Magis Haaz’in yeni markaları arasında

1976 yılından bu yana aralarında dünyanın en ünlü tasarımcılarından Jasper Morrison, Stefano Giovannoni, Marc Newson, Konstantin Grcic, Ron Arad, Marcel Wanders ve Jamie Hayon’un da bulunduğu isimlerle çalışan Magis’in hem iç hem de dış mekan ürettiği en yeni koleksiyonları, Nisan ayı itibariyle Haaz da görücüye çıkacak.

Değişik formlar kullanılarak ince bir işçilikle hazırlanan ilkbahar-yaz koleksiyonu, tasarımları kadar uygun fiyatları ile hem özel yaşam alanlarınız hem de mimari projeler için ideal.

Ödüllü tasarımlar üreten İtalyan Pedrali markasının klasik ve modern anlayışı birleştiren en yeni ürünleri de HAAZ’ın ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alıyor. Pedrali markalı ürünler, fiyatlarının uygunluğu ile hem bütçenize hem de gözlerinize hitap ediyor.

Moroso, yeni sezon koleksiyonuyla Haaz da göz kamaştırmaya devam ediyor!

Moroso’nun birbirinden canlı ve renkli tasarımları ilkbahar-yaz sezonunda hayatınıza renk katacak. Ünlü tasarımcı Ayşe Birsel’in eşi Seck ile hazırladığı Afrika esintileri içeren “M'Afrique” Koleksiyonu ile Patricia Urquiola’nin “Tropicalia” şezlong ve yatakları da dahil olmak üzere ilkbahar ve yaz sezonuna dair aradığınız her şeyi Haaz’da bulabilabileceksiniz… 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account