Sultanbeyli'de 326 konut, 4 yıldızlı otel, ofis ve işyerlerinden oluşan ByConsept projesine başlayan ByGayrimenkul bu yıl 450 milyon TL'lik yatırım yapacak

Yazar:Editor
09.03.2012

 

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyime sahip ByGroup, Sultanbeyli’nin çehresini değiştirecek olan ByConcept Projesi’ni hayata geçiriyor. 200 Milyon TL’lik yatırım değerine sahip olan proje, konutun yanı sıra çok katlı mağaza , dükkan, ofis binası ve 268 odalı iş oteli de içeriyor. 

  ByGroup’a bağlı ByGayrimenkul, Sultanbeyli’de yeni bir yaşam merkezi inşa ediyor. 25 bin metrekare arsa üzerinde 200 Milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçirilen ByConcept Projesi, Sultanbeyli’nin ilk iş oteli olacak olan ByOtell’i de bünyesinde barındırmasının yanı sıra, çok katlı mağaza , dükkan ve ofisleriyle ilgi çekiyor.  

 Sıfır faiz ve 40 ay vade seçeneği

 Üç blok ve 326 konuttan oluşan projede, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daire seçenekleri bulunuyor. 40 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen dairelerin yüzde 20’si ön satışla satıldı.

79 bin 850 TL’den başlayan fiyatlarla tüketiciye sunulan ByConcept Projesi’nde, sıfır faiz,  yüzde 1 peşinatla 40 ay vade ile daire sahibi olmak mümkün. 

 Modern mimarisi, birinci sınıf malzeme kalitesi ve üst düzey teknolojik alt yapısı ile dikkat çeken ByConcept’de teslimatlar 2014 yılının ilk çeyreğinde başlayacak.

Sultanbeyli’nin çehresini değiştirecek olan proje kapsamında ilçenin ilk oteli de inşa ediliyor. İş oteli konseptinde tasarlanan ve Four Plus olan ByOtell, 268 odadan oluşuyor. 

 Mahmut Bayraktar: “Sultanbeyli’ye değer ve vizyon katacağız”

 ByConcept Projesi’nin İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Sultanbeyli’yi kalkındırmak adına bölgeye ciddi oranda katma değer sağlayacağını dile getiren ByGroup İcra Kurulu Başkanı Mahmut Bayraktar;“Geçmişten gelen usulsüz yapılaşmanın olduğu Sultanbeyli, önümüzdeki birkaç yıl içinde ciddi bir değişime uğrayacak.

ByGroup olarak, oldukça önemli bir lokasyonda bulunan ve Sultanbeyli’deki kentsel dönüşümün ilk vizyon projesi olan ByConcept ile ilçenin değişimine öncülük ediyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.  

İçinde konut, otel, çok katlı mağaza, dükkan ve ofis binası barındıran karma projemiz sayesinde, bölgeye yeni bir değer katacağız. Projede yer alan ticari alanlar şimdiden  yatırımcıların büyük ilgisiyle karşılaştı.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve TEM Sultanbeyli girişinde yer alan projemiz, gerek konut sahibi olmak isteyenler, gerek yatırımcılar için doğru adres olacaktır” dedi.  

 Mahmut Saymaz: “Bölgenin gelişimine ivme kazandırıyoruz”

 Projenin bölgenin gelişimine ivme kazandıracağını  söyleyen ByConcept Yatırım ve Satış Koordinatörü Mahmut Saymaz, “ByConcept ile ticari alandan ofise, otelden ve çok katlı mağaza, dükkana kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi içinde barındıran, kendinizi özel hissedebileceğiniz bir projeyi hayata geçiriyoruz. Konfor, alışveriş, eğlence, ofis, otel, spor ve spa alanları, çocuk kulübü ve daha birçok ayrıcalığa sahip ByConcept, yaşamı “Her Şey Dahil Yaşam” tadında geçirmek için sınırsız seçeneklere sahip. İnanıyoruz ki ByConcept, Sultanbeyli’ye çok şey katacak” şeklinde konuştu.

 Lokasyonuyla dikkat çekiyor

 Lokasyonu dikkat çeken proje, Sultanbeyli TEM girişinde, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 10 dakika mesafede bulunuyor. ByConcept Projesi’nde ayrıca ünlü markaların butik mağazalarını, çok katlı dükkanları barındıracak olan ByStore, yüksek teknolojik alt yapıya sahip ofisleriyle iş çevresine hizmet verecek ByOffice ve sağlıklı yaşamın vazgeçilmez adresi olacak ByOfit fitness merkezi bulunacak.

 Dairelerden çıkıp ofise, alışverişe, spora veya sosyal alanlara bir adım mesafede ulaşma imkanı sunan ByConcept’te çocuk kulübü, yürüyüş yolları, su parkı gibi sosyal yaşam alanlarının yanı sıra kapalı havuz, çocuk havuzu, fitness merkezi, sauna ve Fin hamamı sağlıklı yaşam olanakları da sunuluyor.

Proje kapsamında ayrıca concierge, kuru temizleme, teknik servis, 24 saat güvenlik ve kapalı otopark hizmetleri verilecek. Proje, A sınıfı enerji kimlik belgesi ve akıllı ev teknolojisi, güneş enerjili sıcak su sistemi ve enerji tasarruflu sistemler gibi hayatı kolaylaştıran detaylara sahip.

  Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account