Bahçelerde Bahar Esintisi

Editör
07.03.2012

 

Mudo Concept’in dış mekanlarınızda fark yaratan bahçe koleksiyonları ile romantik, seçkin ve aynı zamanda özgün trendleri yansıtan ürünler sizlerle buluşuyor.

Mudo Concept’in bahçe koleksiyonlarında oturma gruplarından hamaklara, bar setinden şezlonga uzanan pek çok ürünle mekanlarınızda arzuladığınız stili yakalamak çok kolay! 

Mudo Concept’in bahçe koleksiyonlarında, ahşap masa ve sandalye setleri, renkli metal masa ve sandalyeler, güneş, hava gibi dış etkenlere karşı dayanıklı kumaş döşemeleri, minderli oturma setleri ve tik oturma gruplarının yanı sıra dünyanın birçok yerinde tercih edilen, işlenebilirlik ve kolay deforme olmama özelliğine sahip bambu ürünler dış mekanlarda şıklığın ve konforun birleşimini sergiliyor. 

Bu yıl, Mudo Concept 2012 yaz dış mekan mobilya trendlerinde ise, dış mekanlarda özellikle bahçe, balkon, veranda gibi alanlarda kullanıma uygun, tik, akasya, demirağacı olmak üzere hava koşullarına dayanıklı ağaçlardan imal edilen mobilyalar ön plana çıkıyor.

Mudo Concept 2012 yaz dış mekân mobilyalarında modern formlu parçalar, büyük oturma grupları,‘daybed’ler, beyaz renkte alüminyum köşe setleri, modüler ve keskin hatlı mobilyalar ise yaz mevsiminin sıcak ve samimi etkisinin koleksiyonlara yansıması olarak dikkat çekiyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account