Innovia’da “Onbininci” daire sahibini buldu!

Editör
05.03.2012

 

Yeni “Taksit Atlat” kampanyası ile Innovia 4’ten ev sahibi olmanın tam zamanı!

14 bin konutluk dev Innovia Projesi ve bugüne kadar hayata geçirdiği avantajlı kampanyalarıyla dikkat çeken Yeşil GYO’dan yine özel bir kampanya!

Satışı devam eden Innovia 4.Etap ile Innovia’da Onbininci daire sahibini buldu. Onbininci dairenin sahibini bulması şerefine başlatılan “Taksit Atlat” kampanyası ile Innovia 4. Etap’tan dairenizi şimdi alıyorsunuz taksitlerinizi ödemeye yazın başlıyorsunuz 

İnşaat sektöründe daima ilklere imza atan, Innovia Projesi ile sektöre farklı ve öncü fikirler kazandıran, gerçekleştirdiği başarılı satış kampanyaları ile binlerce kişiyi daire sahibi yapan Yeşil GYO, Innovia’nın 4. Etabından daire almak isteyenlere Taksit Atlat kampanyası ile yine özel avantajlar sunuyor.

 Taksit Atlat kampanyası ile Innovia 4. Etap’tan dairenizi hemen şimdi alıyorsunuz taksitlerinizi yazın ödemeye başlıyorsunuz. 

Tüm fırsatlar bir arada Innovia’da…

Tefe Tüfe yok! Gerçek “0” Faiz, Kişiye Özel ödeme planı ve Taksit Atlat Innovia’da! 

Innovia Projesi ile dileyen herkesin ev sahibi olabileceğini gösteren Yeşil GYO, projenin diğer etaplarında uyguladığı ödeme avantajlarını Innovia 4. etap içinde uyguluyor.

Haziran 2011’de satışa sunulan Innovia 4 için Yeşil GYO ev sahibi olmak isteyenleri gerçek 0 faiz uygulaması ile tanıştırdı. Innovia projesinin başladığı günden bu güne aynı uygulamayı yapan Yeşil, özellikle bu konuya dikkat çekiyor. 

Banka kredisiz, 60 ay 0 faiz imkânı sunan Yeşil GYO, Tefe Tüfe farkı olmadan gerçek 0 faiz uygulamasına dikkat çekiyor. Satışı devam eden Innovia 4. Etapta yıllık enflasyon artışından etkilenmeden sabit rakamınız ile banka kredisiz 60 ay 0 faiz imkânı ile ev sahibi oluyor ayrıca taksitlerinizi de şimdi değil yazın ödemeye başlıyorsunuz. Konut faizlerinin yükseldiği bu dönemde dosya masrafı veya herhangi başka hiçbir masraf ödemeden “0 faiz” avantajıyla Innovia’lı olma şansınız devam ediyor.

Üstelik kişiye özel farklı ödeme planlarının da sunulduğu tüm bu özel fırsatlardan yararlanmak Taksit Atlat ile evinizi şimdi alıp taksitlerinizi aylar sonra ödemeye başlamak için hemen Innovia’yı ziyaret edin siz de Türkiye’nin özel sektörde gerçekleştirilen en büyük projesinden daire sahibi olun. 

Toplam 4.750 dairelik Innovia 4. Etap’da 1+1 daireler 73 bin TL,  2+1 daireler 145 bin TL ve 3+1 daireler 205 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta bulunuyor.  

Metrobüs’e, eğlenceye ve tüm ihtiyaçlarınıza ulaşım Innovia’da çok kolay…

Mükemmel sosyal olanakları, kusursuz peyzaj düzenlemesi, çocukların özgürce oynayabileceği, hayatı ayrıcalıklı yaşayabileceğiniz Innovia her açıdan size farklı bir yaşam sunuyor.

Kısa bir süre sonra tamamlanacak Metrobüs hattına ve Avrupa’nın en büyük, İstanbul’un yeni alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Park’a 800 metre mesafede bulunan, tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz merkezi konumu ile dikkat çeken Innovia, müşterilerinin rahatını düşünerek Metrobüs durağına ve Marmara Park Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ne gün içinde sürekli olarak shuttle hizmeti de sunuyor.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account